Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu o puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka - Wodny Park

29-30 listopada 2019

II runda zawodów z cyklu Pierwszy Krok Pływacki rocznika 2011 czyli z udziałem Zuzi, Szymona i Franka. Apetyty były spore po rundzie numer I gdzie zdobyli nasi pływacy 5 medali.

Ale też:
Tym razem było trudniej, bo konkurenci nie próżnowali. Ale Zuzia odnotowała życiówki w każdej swojej konkurencji i zdobywając srebrny medal żabką. Pozostałe starty skończyły się pechowo tuż za podium na miejscach 4 i 5. Zuzia okazała się również w sumie 3 zawodniczką całego jesiennego cyklu PKP
Szymon miał trochę gorszy dzień, gdyż nie poprawił swoich wyników z poprzedniej rundy i nie zdobył medali. Najbliżej było w żabce gdzie był 8. I ósme miejsce zajął w klasyfikacji generalnej po obu rundach cyklu
Z kolei Franek udowodnił, że cały miesiąc przepracował solidnie i poprawił życiówki odpowiednio o 1 grzbiet, 7 żabkę i prawie 9 sekund kraul!!! Brawo i super