Archiwum wiadomości


lis 2021


Na skrzynki pocztowe zostały rozesłane dane do logowania na zajęcia zoom - wt, śr, pt o 16 starsi i 17 młodsi. Jeśli będzie możliwy danego dnia basen to postaramy się o tym poinformować - grupa Whatsapp - Swim Team będzie stworzona do kontaktu


sty 2021


Dziś obchodzi urodziny Rapolas (12 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


W związku z zamknięciem basenów, pozostajemy przy zajęciach na hali sportowej w Szkole nr 261 w poniedziałki i czwartki. W pozostałe dni w przypadku braku basenu będą zajęcia online o godzinie 17.00 - grupa młodsza i 16.00 - grupa starsza. Dane do logowania podeślemy później.


Dziś obchodzi urodziny Zuzanna (10 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


Dziś obchodzi urodziny Piotr (10 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


Dziś obchodzi urodziny Stanisław (10 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


Dziś obchodzą urodziny Jakub (12 l.), Josephine (12 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


Treningi feryjne. Prosimy by każdy miał ze sobą albo kartę licencji PZP albo legitymacje uczniowską. Inaczej można nie wejść na basen. Sprawdzane będą z lista związkowa, gdzie są dzieci 2011 i starsze


Nasze treningi feryjne na basenie na ul. Inflanckiej:
- młodsi (2009-2011) I tydzien - 11-12:15, II tydzień - 12:30-13:45
- starsi (2008 i starsi) I tydzień - 12:15-14:00; II tydzień 13:45-15:30
Poniedziałek-Piątek bez 6 stycznia


Dziś obchodzi urodziny Maja (14 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


Dziś obchodzi urodziny Przemysław (13 l.). Cały Klub składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i przede wszystkim jak najlepszych wyników w pływaniu.


Polski Związek Pływacki opublikował kalendarz na rok 2021


gru 2020


Udostępniamy zaświadczenie naszego klubu o przynależnością do Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego (WMOZP) i uczestnictwie we współzawodnictwie organizowanym przez WMOZP. Zaświadczenie


Udostępniamy zaświadczenie naszego klubu o przynależnością do Polskiego Związku Pływackiego (PZP) i uczestnictwie we współzawodnictwie organizowanym przez PZP. Zaświadczenie
Link do załącznika uchwały PZP o Kadrach Narodowych Załącznik dot. WMOZP


Nieoficjalna punktacja OMDO po II rundach eliminacji


Dzis ostatnie zajęcia w tym roku. Basen zostaje od jutra zamknięty. Liczymy na możliwość pływania w ferie ale tu czekamy na zmianę rozporządzenia najnowszego i/lub decyzje miasta.


Nastąpiła kolejna zmiana terminu OMDO. Zostanie rozegrane w sobotę 19 grudnia w takiej samej formie jak I runda - 2 baseny, chłopcy i dziewczęta oddzielnie


Startowaliśmy w ten weekend a jakże. Odbywały się zwyczajowe, choć niezwyczajne Zimowe Mistrzostwa Warszawy.


W związku z zawodami na Warszawiance nie ma treningu w piątek (4.12) rano. Inne bez zmian


Końcowe występy naszych 11 latków na arenie okręgowego Grand Prix - cel to nowe życiówki.


lis 2020


Medalowy weekend w Mławie - 3 złote medale i 2 srebrne.


Występ Zuzanny zaowocował potrójnym podium w kolorze wyłącznie srebrnym.


Dwójka pływaków Swim Team była na Targówku rywalizując w finałowej rundzie GP 2008.


Czwórka naszych pływaków wybrała się na ul. Niegocińską by powalczyć w ostatniej rundzie GP rocznika 2007 w roku 2020


Bardzo przyjemne wieści doszły do nas z Bemowa, gdzie rozegrały się zawody o Puchar Burmistrza Dzielnicy.


Kolejna runda Grand Prix WMOZP - rywalizują 11 latki


Bardzo dobrze spisała się Dorota podczas swojego solowego występu na zawodach Pierwszy Krok Pływacki


Druga i jednocześnie finałowa runda Pierwszego Kroku Pływackiego dla rocznika 2011 skutkowała jednym medalem i dwoma miejscami w pierwszej 6 klasyfikacji


Udało się i OMDO nareszcie udało się rozegrać, po odwołaniu w październiku i grożącej wszystkim narodowej kwarantannie


Fabian przygotowuje się do Mistrzostw Polski w grudniu i poprzez starty na Mistrzostwach Okręgu znacząco poprawił swoje rankingi w motylu i dowolnym


13.XI przesuwamy trening z 15.15 na 17ta. Najmocniej przepraszamy


W dniu 11 listopada pływalnia jest zamknięta i nie ma zajęć na basenie.


Znowu solowy występ tym razem Huberta z apetytami na medale bo głównie grzbietowy styl na tapecie


W dalszym ciągu brak hali. Grupę S1 zapraszamy na 15:15 albo na 17:00. W przypadku zmiany sytuacji poinformujemy


W dzisiejszym dniu brak zajęć na hali - szkoła nie wynajęła w dalszym ciągu nam sali gimnastycznej


pa 2020


Alicja wybrała się samotnie na zawody II rundy GP WMOZP i zajęła 5 miejsce na 100 m stylem grzbietowym


Informujemy, że poniedziałkowy trening po południu zostaje odwołany. W przypadku odwołania w kolejnych dniach (jest taki ryzyko) będziemy informować na bieżąco ale w tej chwili nie ma takich planów.


23.X przesuwamy trening z 15.15 na 16ta. Najmocniej przepraszamy


Nasza ekipa całkiem licznie odwiedziła zawody WOM 10 i 11 latków. W tamtym roku było nas ośmioro - 2 dziewczyny i 6 chłopców. Tym razem wybraliśmy się ekipą o 3 zawodników większą. Co umożliwiło nawet wystawienie 2 sztafet chłopców w stylu zmiennym.


Z początkiem tygodnia tj. od 19 października mamy zajęcia zgodnie z planem.
Zgodnie z rozporządzeniem na basen mają prawo wstępu osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego czyli między innymi nasz klub. Oprócz tego dozwolone są zawody pływackie oraz inne zorganizowane zajęcia.


12 i 13 latkowie stanęli do rywalizacji z największymi klubami w klubowej edycji WOM.


Fantastyczny występ Filipa na zawodach w Poznaniu. 3 starty i 3 medale i super życiówki.


W Poznaniu pojawiła się również Ala by spróbować swoich sił na pierwszych zawodach w sezonie. Nie było łatwo ale życiówki padły.


Rodzynek Fabian reprezentuje nas na WOM. Sezon chorobowy nie pozwolił wykazać się pozostałym Juniorom Młodszym


wrz 2020


I kolejne zawody z cyklu Pierwszy Krok Pływacki - wersja dla 9 latków z nadziejami na sukcesy i życiówki


Pierwszy start po zamknięciu pływalni - zawody odwołane w marcu rozegrane jako pierwsze we wrześniu. Reprezentują nas Hubert i Tomek


impreza dla naszych pływaków. aquathlon.


Prezentujemy nasz nowy grafik na bieżący rok szkolny. Jest to wersja wstępna i niestety może ulec zmianie np. w wyniku zmiany grafiku pływalni, który jest dopracowywany w kooperacji ze szkołami Wilanowa.


sie 2020


Rozpoczynamy rekrutację na sezon 2020/21. Przyjdź na nasze pierwsze zajęcia jeszcze w sierpniu


Aktualna informacja o pociągu InterCity - Nazwa ORZESZKOWA - Numer pociągu 6124). Wyjazd ze Szklarskiej o 11:26. Przyjazd około godziny 20.50 Dworzec Centralny.


lip 2020


Z dniem 10 lipca kończymy zajęcia w przedłużonym sezonie 2019/20. Teraz solidnie przygotowujemy się do obozu 14-23 sierpnia 2020 w Szklarskiej Porębie. A zaraz po i jednocześnie jeszcze w końcówce wakacji planujemy rozpocząć nowy sezon 2020/21. Tych przygód co przeżyliśmy w okresie marzec-maj to już nie chcemy. Chcemy tylko pływać i sprawdzać się na zawodach. Bądźcie zdrowi i do zobaczenia


cze 2020


Serdecznie prosimy o 1% podatku PIT i darowiznę na Fundację Sportowcy Dzieciom - KRS 000457030 - cel szczegółowy UKS Swim Team Wilanów (646)


Odwołujemy dzisiejsze zajęcia online. Widzimy się jutro na hali.


Kontynuujemy nasze zajęcia w pierwszym tygodniu czerwca. Czyli hala jest 2 i 3 czerwca. Rozważamy zajęcia biegowe w terenie z pozostałe dni lub zdalnie. Baseny mają być otwarte 6 czerwca ale czekamy na wytyczne odnośnie ograniczeń.


maj 2020


Zapraszam na zajęcia: poniedziałek - Zoom - 16.00 młodsza, 17.00 starsza wtorek - Hala CSW Wiertnicza - 16.00 1 godz. lub 2 godz. środa - Hala CSW Wiertnicza - 16.00 1 godz. lub 2 godz. czwartek - Zoom - 16.00 młodsza, 17.00 starsza piątek - Zoom - 17.00 młodsza i starsza codziennie rano - 6.30 Messenger - starsza


Brak treningu dziś. Widzimy się w poniedzialek


kwi 2020


W kwietniu organizujemy codziennie od poniedziałku do piątku zajęcia ogólnorozwojowe. O godzinie 16tej grupa młodsza i o godzinie 17ej grupa starsza. Dla chętnych pomagamy również ćwiczyć o 6.30 rano.


mar 2020


Korzystając z pewnej chwili refleksji udało się przygotować tabelki rankingów klubowych. Zapraszamy do analizy


Zgodnie z ogólnopaństwowymi zaleceniami baseny zostały zamknięte i w konsekwencji treningi są odwołane, prosimy o przestrzeganie zaleceń i pozostawanie w odosobnieniu. Życzymy zdrowia.


Dzisiejszy trening musimy odwołac. Przepraszamy


Spotykamy sie na trzeciej rundzie OMDO. Startuje 22 reprezentantów klubu. Kibicujcie nam. Pod linkiem relacja.


Nasi sportowcy uczestniczą w pierwszej rundzie okręgowych zawodów Grand Prix. Rozgrywane są dla roczników 2005-2010.


lut 2020


W związku z feriami zimowymi i obozem nie przewidujemy zajęć w trakcie ferii tj 8-23 luty 2020. Wracamy w poniedziałek 24 lutego.


Jak co roku w okolicach ferii zimowych szykujemy się na zawody w Ciechanowie. Szczegóły naszych zmagań pod linkiem czytaj dalej a przede wszystkim Złoto w sztafecie


sty 2020


Wracamy do treningów po wszystkich przerwach od zajęć szkolnych w dniu 7 stycznia 2020 roku


gru 2019


W najbliższą sobotę nie ma treningu pływackiego ze względu na zawody Od Młodzika Do Olimpijczyka. Kibicujcie namPoranny trening odwołany, natomiast popołudniowy odbędzie się zgodnie z planem


II runda zmagań naszych 8 latków w gronie dzielnych ływaków z Warszawy i nie tylko. Po rundzie pierwszej okraszonej 5 medalami z niecierpliwością czekaliśmy na jej drugą odsłonę.


W związku z awarią ciepłowniczą basen zamknięty w środę 11 grudnia 2019


lis 2019


Fantastyczny występ naszych zawodników, 10 medali, mnóstwo życiówek i rekordów klubu a Kajtek 2 miejsce w kategorii najlepszych zawodników 14 letnich


Po fajnej trzeciej rundzie, czas na czwartą. Z zamiarem pobicia rekordu w grzbiecie i debiutu w delfinie


Oferta dla rodziców ze zniżka na hasło Swim Team. Jeśli: nie radzisz sobie ze stresem, przytłacza Cię ilość obowiązków, jesteś ciągle zmęczona/zmęczony, wypalona/wypalony chcesz zrobić coś dla siebie chcesz poprawić jakość swojego życia;


Nasi 10 i 11 latkowie a dokładniej ośmioro pojawili się na ostatniej rundzie Grand Prix w tym roku. Na ogólna liczbę 22 startów zanotowali bardzo solidne poprawy swoich życiówek 12 razy bądź zadebiutowali na nowych dystansach - 9 razy.


Kajetan zajął 2 szóste miejsca na Mistrzostwach Okręgu i uzyskał bardzo obiecujące wyniki w stylu dowolnym.


Przygoda z zawodami w Sochaczewie by w nieco bardziej kameralnych okolicznościach stawić czoło życiówkom i rywalom. Z powrotem zabieramy brązowy medal Ali, 3 czwarte miejsca (2 * Filip i 1 * Ala), jedno piąte miejsce Filipa i jedno szóste Ali.


Kajetan walczy na zawodach Grand Prix Polski jako wprawkę przed grudniowymi Mistrzostwami Polski 14 latków. I mamy optymistyczne wieści.


I ostatnia runda wśród 12 latków. Liczymy na kolejne życiówki Ali i Majki


Ostatnia runda 13 latków z udziałem naszej grzbiecistki Marysi wraz z debiutem w nowej konkurencji.


pa 2019


Relacja z zawodów OMDO - udało się zdobyć medale i poprawić życiówki. Choć zabrakło kilku zawodników z powodów zdrowotnych czy też szkoleniowych


Grupa naszych pływaków wraz z trenerami udała się na szkolenie w wykonaniu Bartosza Kizierowskiego. Ta runda koncentrowała się na stylu dowolnym


WMOZP podał wyniki klubowej wersji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zadebiutowaliśmy na tej imprezie i uplasowaliśmy się na...


Bardzo udane zawody i w sumie nasz debiut na nich. Zdobyliśmy dużo medali i pojawiły się bardzo dobre wyniki


W ciągu tygodnia pojawił się pomysł wizyty w Poznaniu na 8 urodzinach Term Maltańskich. Długie zawody z liczbą ponad 500 zawodników, ale nasi stawili się tam i …
Chłopaki startowali po 3 razy w tym jeden debiutancki wyścig Fabiana na 100 metrów delfinem.


Kolejna runda zmagań 10 latków z Nadia, Ismailem, Filipem i Kubą. Jest medal NadiiPierwsze zawody w sezonie, które można wykorzystać do przetarcia się i sprawdzenia na jakim etapie są przygotowania. Szybkie zawody bo tylko 50tki na basenia na Warszawiance z szeroką reprezentacją klubu i 4 nazymi sztafetami!!! Wzięliśmy udział w Festiwalu Sprinterskim, który zgromadził liczbę ponad 700 pływaków w wieku od 8 do 14 lat.


Zapraszamy wszystkich uczniów w wieku 10 – 16 lat do wzięcia udziału w sportowo - dydaktycznej imprezie, która odbędzie się w dniu 05 października 2019 r od godz.10.00 w Centrum Sportu Wilanów.
Gośćmi wydarzenia będą Gwiazdy Sportu: Katarzyna Skowrońska, Arkadiusz Malarz, Sławomir Szmal.wrz 2019


Pierwsze zawody w sezonie, które można wykorzystać do przetarcia się i sprawdzenia na jakim etapie są przygotowania.


Zaczynamy nowy sezon zajęciami w sierpniu. W ramach lata w mieście nasi trenerzy będą prowadzic zajęcia na basenie przy ul. Wiertniczej o godzinie 9 (grupa zaawansowana) i o godzinie 10 (grupa początkująca). Warunkiem wejścia na basen bez opłat jest okazanie legitymacji szkolnej.


Zaczynamy standardowe zajęcia już od 6 rano 3 września i będziemy szlifować formę i umiejętności przez cały wrzesień.
Wszystkich chętnych do zapisu uprzejmie zapraszamy na zajęcia próbne - zgodnie z naszym grafikiem. Prosimy tylko o kontakt smsowy +48608665609 by potwierdzić przyjście


sie 2019


Pływaczki i pływacy wraz z trenerami wybrali się na obóz do Gniewina k/Gdyni. Relacje na fb


lip 2019


Swim Team Wilanów ma za sobą pierwsze Mistrzostwa Polski na długim basenie. Jest pierwszy zawodnik, który miał tę przyjemność być naszym reprezentantem - Olek. Przybył do nas w grudniu 2018 i pomógł nam zaistnieć na arenie ogólnokrajowej. Póki co niezbyt duży z nas klub więc świętować bedziemy niewielkie sukcesy, mając nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zaprezentować większe.


cze 2019


W samej końcówce sezonu doszły do nas miłe wieści z Piaseczna, gdzie postanowili zawalczyć Fabian i Filip. Zdobyli w sumie 3 medale


W dniach 15 i 16 czerwca w Ciechanowie odbyły się zawody Drużynowego Wieloboju Dziecięcego i był tam nasz rodzynek - Filip.


W dniach 13 i 14 czerwca w Wyszkowie odbyła się druga runda Młodzieżowych Mistrzostw Drużynowych Młodzików. Tym razem wystawiliśmy 4 zawodników z rocznika 2007 - Maja, Ala, Olaf i Olek.


Cały czas się aktualizujemy i poprawiamy. Wcześniejsze wydarzenia znajdują się w poprzedniej wersji archiwum

logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel