Archiwum wiadomości


lis 2020


Został zakomunikowany termin OMDO odwołanej I rundy - nowy termin 14 listopada 2020


pa 2020


Informujemy, że poniedziałkowy trening po południu zostaje odwołany. W przypadku odwołania w kolejnych dniach (jest taki ryzyko) będziemy informować na bieżąco ale w tej chwili nie ma takich planów.


23.X przesuwamy trening z 15.15 na 16ta. Najmocniej przepraszamy


Nasza ekipa całkiem licznie odwiedziła zawody WOM 10 i 11 latków. W tamtym roku było nas ośmioro - 2 dziewczyny i 6 chłopców. Tym razem wybraliśmy się ekipą o 3 zawodników większą. Co umożliwiło nawet wystawienie 2 sztafet chłopców w stylu zmiennym.


Z początkiem tygodnia tj. od 19 października mamy zajęcia zgodnie z planem.
Zgodnie z rozporządzeniem na basen mają prawo wstępu osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego czyli między innymi nasz klub. Oprócz tego dozwolone są zawody pływackie oraz inne zorganizowane zajęcia.


12 i 13 latkowie stanęli do rywalizacji z największymi klubami w klubowej edycji WOM.


W Poznaniu pojawiła się również Ala by spróbować swoich sił na pierwszych zawodach w sezonie. Nie było łatwo ale życiówki padły.


Fantastyczny występ Filipa na zawodach w Poznaniu. 3 starty i 3 medale i super życiówki.


Rodzynek Fabian reprezentuje nas na WOM. Sezon chorobowy nie pozwolił wykazać się pozostałym Juniorom Młodszym


wrz 2020


I kolejne zawody z cyklu Pierwszy Krok Pływacki - wersja dla 9 latków z nadziejami na sukcesy i życiówki


Pierwszy start po zamknięciu pływalni - zawody odwołane w marcu rozegrane jako pierwsze we wrześniu. Reprezentują nas Hubert i Tomek


impreza dla naszych pływaków. aquathlon.


Prezentujemy nasz nowy grafik na bieżący rok szkolny. Jest to wersja wstępna i niestety może ulec zmianie np. w wyniku zmiany grafiku pływalni, który jest dopracowywany w kooperacji ze szkołami Wilanowa.


sie 2020


Rozpoczynamy rekrutację na sezon 2020/21. Przyjdź na nasze pierwsze zajęcia jeszcze w sierpniu


Aktualna informacja o pociągu InterCity - Nazwa ORZESZKOWA - Numer pociągu 6124). Wyjazd ze Szklarskiej o 11:26. Przyjazd około godziny 20.50 Dworzec Centralny.


lip 2020


Z dniem 10 lipca kończymy zajęcia w przedłużonym sezonie 2019/20. Teraz solidnie przygotowujemy się do obozu 14-23 sierpnia 2020 w Szklarskiej Porębie. A zaraz po i jednocześnie jeszcze w końcówce wakacji planujemy rozpocząć nowy sezon 2020/21. Tych przygód co przeżyliśmy w okresie marzec-maj to już nie chcemy. Chcemy tylko pływać i sprawdzać się na zawodach. Bądźcie zdrowi i do zobaczenia


cze 2020


Serdecznie prosimy o 1% podatku PIT i darowiznę na Fundację Sportowcy Dzieciom - KRS 000457030 - cel szczegółowy UKS Swim Team Wilanów (646)


Odwołujemy dzisiejsze zajęcia online. Widzimy się jutro na hali.


Kontynuujemy nasze zajęcia w pierwszym tygodniu czerwca. Czyli hala jest 2 i 3 czerwca. Rozważamy zajęcia biegowe w terenie z pozostałe dni lub zdalnie. Baseny mają być otwarte 6 czerwca ale czekamy na wytyczne odnośnie ograniczeń.


maj 2020


Zapraszam na zajęcia: poniedziałek - Zoom - 16.00 młodsza, 17.00 starsza wtorek - Hala CSW Wiertnicza - 16.00 1 godz. lub 2 godz. środa - Hala CSW Wiertnicza - 16.00 1 godz. lub 2 godz. czwartek - Zoom - 16.00 młodsza, 17.00 starsza piątek - Zoom - 17.00 młodsza i starsza codziennie rano - 6.30 Messenger - starsza


Brak treningu dziś. Widzimy się w poniedzialek


kwi 2020


W kwietniu organizujemy codziennie od poniedziałku do piątku zajęcia ogólnorozwojowe. O godzinie 16tej grupa młodsza i o godzinie 17ej grupa starsza. Dla chętnych pomagamy również ćwiczyć o 6.30 rano.


mar 2020


Korzystając z pewnej chwili refleksji udało się przygotować tabelki rankingów klubowych. Zapraszamy do analizy


Zgodnie z ogólnopaństwowymi zaleceniami baseny zostały zamknięte i w konsekwencji treningi są odwołane, prosimy o przestrzeganie zaleceń i pozostawanie w odosobnieniu. Życzymy zdrowia.


Nieoficjalna punktacja OMDO po III rundach eliminacji


Spotykamy sie na trzeciej rundzie OMDO. Startuje 22 reprezentantów klubu. Kibicujcie nam. Pod linkiem relacja.


Dzisiejszy trening musimy odwołac. Przepraszamy


Nasi sportowcy uczestniczą w pierwszej rundzie okręgowych zawodów Grand Prix. Rozgrywane są dla roczników 2005-2010.


lut 2020


W związku z feriami zimowymi i obozem nie przewidujemy zajęć w trakcie ferii tj 8-23 luty 2020. Wracamy w poniedziałek 24 lutego.


Jak co roku w okolicach ferii zimowych szykujemy się na zawody w Ciechanowie. Szczegóły naszych zmagań pod linkiem czytaj dalej a przede wszystkim Złoto w sztafecie


sty 2020


Wracamy do treningów po wszystkich przerwach od zajęć szkolnych w dniu 7 stycznia 2020 roku


gru 2019W najbliższą sobotę nie ma treningu pływackiego ze względu na zawody Od Młodzika Do Olimpijczyka. Kibicujcie nam


Poranny trening odwołany, natomiast popołudniowy odbędzie się zgodnie z planem


W związku z awarią ciepłowniczą basen zamknięty w środę 11 grudnia 2019


II runda zmagań naszych 8 latków w gronie dzielnych ływaków z Warszawy i nie tylko. Po rundzie pierwszej okraszonej 5 medalami z niecierpliwością czekaliśmy na jej drugą odsłonę.


lis 2019


Fantastyczny występ naszych zawodników, 10 medali, mnóstwo życiówek i rekordów klubu a Kajtek 2 miejsce w kategorii najlepszych zawodników 14 letnich


Po fajnej trzeciej rundzie, czas na czwartą. Z zamiarem pobicia rekordu w grzbiecie i debiutu w delfinie


Oferta dla rodziców ze zniżka na hasło Swim Team. Jeśli: nie radzisz sobie ze stresem, przytłacza Cię ilość obowiązków, jesteś ciągle zmęczona/zmęczony, wypalona/wypalony chcesz zrobić coś dla siebie chcesz poprawić jakość swojego życia;


Nasi 10 i 11 latkowie a dokładniej ośmioro pojawili się na ostatniej rundzie Grand Prix w tym roku. Na ogólna liczbę 22 startów zanotowali bardzo solidne poprawy swoich życiówek 12 razy bądź zadebiutowali na nowych dystansach - 9 razy.


Kajetan zajął 2 szóste miejsca na Mistrzostwach Okręgu i uzyskał bardzo obiecujące wyniki w stylu dowolnym.


Przygoda z zawodami w Sochaczewie by w nieco bardziej kameralnych okolicznościach stawić czoło życiówkom i rywalom. Z powrotem zabieramy brązowy medal Ali, 3 czwarte miejsca (2 * Filip i 1 * Ala), jedno piąte miejsce Filipa i jedno szóste Ali.


Kajetan walczy na zawodach Grand Prix Polski jako wprawkę przed grudniowymi Mistrzostwami Polski 14 latków. I mamy optymistyczne wieści.


I ostatnia runda wśród 12 latków. Liczymy na kolejne życiówki Ali i Majki


Ostatnia runda 13 latków z udziałem naszej grzbiecistki Marysi wraz z debiutem w nowej konkurencji.


pa 2019


Relacja z zawodów OMDO - udało się zdobyć medale i poprawić życiówki. Choć zabrakło kilku zawodników z powodów zdrowotnych czy też szkoleniowych


Grupa naszych pływaków wraz z trenerami udała się na szkolenie w wykonaniu Bartosza Kizierowskiego. Ta runda koncentrowała się na stylu dowolnym


WMOZP podał wyniki klubowej wersji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zadebiutowaliśmy na tej imprezie i uplasowaliśmy się na...


Bardzo udane zawody i w sumie nasz debiut na nich. Zdobyliśmy dużo medali i pojawiły się bardzo dobre wyniki


W ciągu tygodnia pojawił się pomysł wizyty w Poznaniu na 8 urodzinach Term Maltańskich. Długie zawody z liczbą ponad 500 zawodników, ale nasi stawili się tam i …
Chłopaki startowali po 3 razy w tym jeden debiutancki wyścig Fabiana na 100 metrów delfinem.


Kolejna runda zmagań 10 latków z Nadia, Ismailem, Filipem i Kubą. Jest medal NadiiPierwsze zawody w sezonie, które można wykorzystać do przetarcia się i sprawdzenia na jakim etapie są przygotowania. Szybkie zawody bo tylko 50tki na basenia na Warszawiance z szeroką reprezentacją klubu i 4 nazymi sztafetami!!! Wzięliśmy udział w Festiwalu Sprinterskim, który zgromadził liczbę ponad 700 pływaków w wieku od 8 do 14 lat.


Zapraszamy wszystkich uczniów w wieku 10 – 16 lat do wzięcia udziału w sportowo - dydaktycznej imprezie, która odbędzie się w dniu 05 października 2019 r od godz.10.00 w Centrum Sportu Wilanów.
Gośćmi wydarzenia będą Gwiazdy Sportu: Katarzyna Skowrońska, Arkadiusz Malarz, Sławomir Szmal.wrz 2019


Pierwsze zawody w sezonie, które można wykorzystać do przetarcia się i sprawdzenia na jakim etapie są przygotowania.


Zaczynamy nowy sezon zajęciami w sierpniu. W ramach lata w mieście nasi trenerzy będą prowadzic zajęcia na basenie przy ul. Wiertniczej o godzinie 9 (grupa zaawansowana) i o godzinie 10 (grupa początkująca). Warunkiem wejścia na basen bez opłat jest okazanie legitymacji szkolnej.


Zaczynamy standardowe zajęcia już od 6 rano 3 września i będziemy szlifować formę i umiejętności przez cały wrzesień.
Wszystkich chętnych do zapisu uprzejmie zapraszamy na zajęcia próbne - zgodnie z naszym grafikiem. Prosimy tylko o kontakt smsowy +48608665609 by potwierdzić przyjście


sie 2019


Pływaczki i pływacy wraz z trenerami wybrali się na obóz do Gniewina k/Gdyni. Relacje na fb


lip 2019


Swim Team Wilanów ma za sobą pierwsze Mistrzostwa Polski na długim basenie. Jest pierwszy zawodnik, który miał tę przyjemność być naszym reprezentantem - Olek. Przybył do nas w grudniu 2018 i pomógł nam zaistnieć na arenie ogólnokrajowej. Póki co niezbyt duży z nas klub więc świętować bedziemy niewielkie sukcesy, mając nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zaprezentować większe.


cze 2019


W samej końcówce sezonu doszły do nas miłe wieści z Piaseczna, gdzie postanowili zawalczyć Fabian i Filip. Zdobyli w sumie 3 medale


W dniach 15 i 16 czerwca w Ciechanowie odbyły się zawody Drużynowego Wieloboju Dziecięcego i był tam nasz rodzynek - Filip.


W dniach 13 i 14 czerwca w Wyszkowie odbyła się druga runda Młodzieżowych Mistrzostw Drużynowych Młodzików. Tym razem wystawiliśmy 4 zawodników z rocznika 2007 - Maja, Ala, Olaf i Olek.


Cały czas się aktualizujemy i poprawiamy. Wcześniejsze wydarzenia znajdują się w poprzedniej wersji archiwum

logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel