Konkurencja | Czas | Poprzedni | Zmiana | |
---|---|---|---|---|
Antonia Zoi A (2008) | ||||
100 dowolny | 1:19.4 | 1:21.56 | 0:02.16 | |
18 miejsce; FINA: 253; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:35.37 | 1:38.22 | 0:02.85 | |
13 miejsce; FINA: 190; RŻ; | ||||
200 dowolny | 2:52.65 | debiut | ||
13 miejsce; FINA: 261; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 1:44.69 | debiut | ||
11 miejsce; FINA: 211; RŻ; | ||||
Apostolos Filippos A (2012) | ||||
100 dowolny | 1:54.45 | debiut | ||
12 miejsce; FINA: 60; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:54.59 | debiut | ||
11 miejsce; FINA: 75; RŻ; | ||||
200 dowolny | 4:08 | debiut | ||
11 miejsce; FINA: 64; RŻ; | ||||
200 grzbietowy | 4:09.91 | debiut | ||
6 miejsce; FINA: 75; RŻ; | ||||
Filip P (2008) | ||||
100 dowolny | 1:02.79 | 1:08.94 | 0:06.15 | |
8 miejsce; FINA: 366; RŻ; Klasa: III/13; | ||||
400 dowolny | 4:46.85 | 5:13.2 | 0:26.35 | |
2 miejsce; FINA: 405; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
200 dowolny | 2:16.28 | 2:23.6 | 0:07.32 | |
4 miejsce; FINA: 387; RŻ; Klasa: III/13; | ||||
100 klasyczny | 1:16.91 | 1:16.65 | 00:00.26 | |
5 miejsce; FINA: 372; Klasa: III/13; | ||||
Josephine S (2009) | ||||
100 dowolny | 1:06.49 | 1:07.25 | 0:00.76 | |
6 miejsce; FINA: 431; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
400 dowolny | 5:19.16 | 5:54.57 | 0:35.41 | |
5 miejsce; FINA: 393; RŻ; Klasa: III/12; | ||||
200 dowolny | 2:28.28 | 2:33.12 | 0:04.84 | |
9 miejsce; FINA: 413; RŻ; Klasa: III/12; Rekord klubu; | ||||
200 grzbietowy | 2:50.64 | 2:54.23 | 0:03.59 | |
7 miejsce; FINA: 338; RŻ; Klasa: III/12; | ||||
Jakub W (2009) | ||||
100 dowolny | 1:15.04 | ost.1:15.44 rż 1:14.78 | 0:00.4 00:00.26 | |
24 miejsce; FINA: 214; | ||||
200 zmienny | 3:06.25 | 3:14.83 | 0:08.58 | |
Dyskwalifikacja; | ||||
200 dowolny | 2:42.53 | ost.2:58.06 rż 2:54.17 | 0:15.53 0:11.64 | |
13 miejsce; FINA: 228; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 1:42.51 | ost.1:44.74 rż 2:06.18 | 0:02.23 0:23.67 | |
17 miejsce; FINA: 157; RŻ; | ||||
Maja K (2007) | ||||
100 dowolny | 1:06.83 | 1:04.73 | 00:02.1 | |
7 miejsce; FINA: 425; Klasa: III/13; | ||||
200 zmienny | 2:45.7 | ost.2:47.55 rż 2:47.09 | 0:01.85 0:01.39 | |
7 miejsce; FINA: 397; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
200 dowolny | 2:24.22 | 2:23.37 | 00:00.85 | |
6 miejsce; FINA: 448; Klasa: III/13; | ||||
100 motylkowy | 1:17.55 | 1:20.55 | 0:03 | |
6 miejsce; FINA: 349; RŻ; Klasa: III/12; Rekord klubu; | ||||
Michalina S (2011) | ||||
200 klasyczny | 3:49.68 | 3:55.09 | 0:05.41 | |
4 miejsce; FINA: 201; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 1:48.9 | ost.1:51.95 rż 1:49.87 | 0:03.05 0:00.97 | |
5 miejsce; FINA: 187; RŻ; | ||||
50 dowolny | 0:40.38 | ost.0:42.06 rż 0:42.04 | 0:01.68 0:01.66 | |
7 miejsce; FINA: 183; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 0:49.64 | 0:49.62 | 00:00.02 | |
3 miejsce; FINA: 190; | ||||
100 zmienny | 1:39.48 | ost.1:47.09 rż 1:43.61 | 0:07.61 0:04.13 | |
4 miejsce; FINA: 183; RŻ; | ||||
Wiktoria K (2011) | ||||
100 dowolny | 1:20.04 | ost.1:20.02 rż 1:18.74 | 00:00.02 00:01.3 | |
8 miejsce; FINA: 247; | ||||
100 grzbietowy | 1:31.2 | 1:33.23 | 0:02.03 | |
4 miejsce; FINA: 218; RŻ; | ||||
200 dowolny | 2:48.85 | 2:52.74 | 0:03.89 | |
8 miejsce; FINA: 279; RŻ; Rekord klubu; | ||||
200 grzbietowy | 3:10.62 | 3:17.98 | 0:07.36 | |
6 miejsce; FINA: 242; RŻ; Rekord klubu; | ||||
50 dowolny | 0:36.34 | 0:36.98 | 0:00.64 | |
3 miejsce; FINA: 251; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 0:41.7 | ost.0:45.16 rż 0:43.3 | 0:03.46 0:01.6 | |
2 miejsce; FINA: 231; RŻ; | ||||
100 zmienny | 1:28.67 | ost.1:30.94 rż 1:31.1 | 0:02.27 0:02.43 | |
3 miejsce; FINA: 258; RŻ; | ||||
Zuzanna J (2014) | ||||
25 grzbietowy | 0:24.82 | debiut | ||
2 miejsce; FINA: 114; RŻ; | ||||
25 dowolny | 0:23.07 | debiut | ||
4 miejsce; FINA: 93; RŻ; | ||||
Zuzanna S (2011) | ||||
200 klasyczny | 3:27.38 | 3:31.04 | 0:03.66 | |
2 miejsce; FINA: 273; Rudolph: 1.7; RŻ; Rekord klubu; | ||||
200 zmienny | 3:09.13 | debiut | ||
3 miejsce; FINA: 267; RŻ; Rekord klubu; | ||||
100 motylkowy | 1:34.33 | debiut | ||
2 miejsce; FINA: 194; RŻ; Rekord klubu; | ||||
100 klasyczny | 1:40.42 | 1:41.13 | 0:00.71 | |
3 miejsce; FINA: 239; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 0:44.77 | ost.0:45.72 rż 0:44.9 | 0:00.95 0:00.13 | |
2 miejsce; FINA: 259; RŻ; Rekord klubu; | ||||
50 motylkowy | 0:39.41 | ost.0:40.5 rż 0:39.53 | 0:01.09 0:00.12 | |
2 miejsce; FINA: 236; RŻ; Rekord klubu; | ||||
100 zmienny | 1:26.58 | ost.1:29.25 rż 1:26.79 | 0:02.67 0:00.21 | |
2 miejsce; FINA: 278; RŻ; Rekord klubu; |
UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.
UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności
Daniel