Konkurencja | Czas | Poprzedni | Zmiana | |
---|---|---|---|---|
Antoni B (2011) | ||||
100 dowolny | 1:38.43 | debiut | ||
38 miejsce; FINA: 95; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 2:02.27 | debiut | ||
15 miejsce; FINA: 92; RŻ; | ||||
Dimitar I (2010) | ||||
100 dowolny | 1:23.51 | 2:00.69 | 0:37.18 | |
27 miejsce; FINA: 155; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 1:52.55 | debiut | ||
15 miejsce; FINA: 118; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:56.49 | debiut | ||
28 miejsce; FINA: 71; RŻ; | ||||
Filip P (2008) | ||||
100 klasyczny | 1:18.07 | ost.1:24.84 rż 1:22.94 | 0:06.77 0:04.87 | |
6 miejsce; FINA: 356; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
100 motylkowy | 1:09.49 | 1:15.48 | 0:05.99 | |
4 miejsce; FINA: 325; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
Franciszek Ż (2011) | ||||
100 dowolny | 1:29.58 | ost.1:27.17 rż 1:25.92 | 00:02.41 00:03.66 | |
26 miejsce; FINA: 126; | ||||
100 klasyczny | 1:50.44 | 1:49.8 | 00:00.64 | |
8 miejsce; FINA: 125; | ||||
Josephine S (2009) | ||||
100 dowolny | 1:07.94 | 1:09.68 | 0:01.74 | |
4 miejsce; FINA: 404; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
100 grzbietowy | 1:18.38 | ost.1:22.04 rż 1:18.67 | 0:03.66 0:00.29 | |
6 miejsce; FINA: 343; RŻ; Klasa: III/13; Rekord klubu; | ||||
100 motylkowy | 1:26.82 | 1:26.13 | 00:00.69 | |
13 miejsce; FINA: 248; Klasa: III/12; | ||||
Michalina S (2011) | ||||
100 dowolny | 1:37.34 | ost.1:36.75 rż 1:36.28 | 00:00.59 00:01.06 | |
40 miejsce; FINA: 137; | ||||
100 klasyczny | 1:53.25 | ost.1:52.11 rż 1:51.98 | 00:01.14 00:01.27 | |
15 miejsce; FINA: 166; | ||||
100 grzbietowy | 1:57.35 | debiut | ||
31 miejsce; FINA: 102; RŻ; | ||||
Natalia K (2008) | ||||
100 dowolny | 1:17.69 | 1:18.35 | 0:00.66 | |
22 miejsce; FINA: 270; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:26 | ost.1:27.74 rż 1:26.99 | 0:01.74 0:00.99 | |
19 miejsce; FINA: 260; RŻ; Klasa: III/12; | ||||
Piotr I (2011) | ||||
100 dowolny | 1:28.6 | debiut | ||
25 miejsce; FINA: 130; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:43.68 | debiut | ||
Dyskwalifikacja; | ||||
Stella D (2011) | ||||
100 dowolny | 1:29.2 | 1:27.68 | 00:01.52 | |
23 miejsce; FINA: 178; | ||||
100 grzbietowy | 1:47.02 | debiut | ||
25 miejsce; FINA: 134; RŻ; | ||||
Szymon W (2013) | ||||
50 dowolny | 0:45.36 | debiut | ||
7 miejsce; FINA: 87; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 0:52.46 | debiut | ||
1 miejsce; FINA: 111; RŻ; Rekord klubu; | ||||
Tymoteusz B (2010) | ||||
100 dowolny | 1:19.14 | 1:25.4 | 0:06.26 | |
19 miejsce; FINA: 183; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:35.66 | 1:45.07 | 0:09.41 | |
19 miejsce; FINA: 128; RŻ; | ||||
100 zmienny | 1:38.91 | debiut | ||
11 miejsce; FINA: 123; RŻ; | ||||
Wiktoria K (2011) | ||||
100 dowolny | 1:18.74 | 1:23.19 | 0:04.45 | |
9 miejsce; FINA: 259; RŻ; Rekord klubu; | ||||
100 grzbietowy | 1:37.6 | 1:38.36 | 0:00.76 | |
12 miejsce; FINA: 177; RŻ; | ||||
50 motylkowy | 0:42.31 | 0:43.08 | 0:00.77 | |
9 miejsce; FINA: 191; RŻ; | ||||
Zuzanna S (2011) | ||||
100 dowolny | 1:19.23 | debiut | ||
12 miejsce; FINA: 255; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 1:41.13 | 1:42.57 | 0:01.44 | |
4 miejsce; FINA: 234; RŻ; | ||||
50 motylkowy | 0:40.08 | 0:42.01 | 0:01.93 | |
5 miejsce; FINA: 225; RŻ; Rekord klubu; |
UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.
UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności
Daniel