?>

Warszawska Olimpiada Młodzieży 2010-2011

2021-05-18-2021-05-19
Warszawa ul. Potocka 1
Link do listy zgłoszonych

Alan B (2011)
Alan B (2011)50 dowolny0:44.290:46.190:01.9
Alan B (2011) 119 miejsce; FINA: 95; ;
Alan B (2011)50 grzbietowy0:51.50:51.0600:00.44
Alan B (2011) 88 miejsce; FINA: 80;
Dimitar I (2010)
Dimitar I (2010)100 dowolny2:00.69debiut
Dimitar I (2010) 162 miejsce; FINA: 51; ;
Dimitar I (2010)50 klasyczny1:03.7debiut
Dimitar I (2010) 92 miejsce; FINA: 62; ;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)50 grzbietowy0:37.920:37.3300:00.59
Hubert U (2010) 7 miejsce; FINA: 201; Klasa: III/12;
Hubert U (2010)200 dowolny2:54.57debiut
Hubert U (2010) 13 miejsce; FINA: 184; ;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:22.521:21.8100:00.71
Hubert U (2010) 6 miejsce; FINA: 207; Klasa: III/12;
Hubert U (2010)100 zmienny1:28.681:29.730:01.05
Hubert U (2010) 21 miejsce; FINA: 182; ;
Klara N (2011)
Klara N (2011)50 dowolny0:41.630:48.330:06.7
Klara N (2011) 79 miejsce; FINA: 167; ;
Klara N (2011)50 grzbietowy0:49.650:49.760:00.11
Klara N (2011) 59 miejsce; FINA: 138; ;
Klara N (2011)100 dowolny1:41.69debiut
Klara N (2011) 97 miejsce; FINA: 120; ;
Klara N (2011)100 grzbietowy1:47.331:43.3300:04
Klara N (2011) 49 miejsce; FINA: 133;
Mikołaj C (2010)
Mikołaj C (2010)50 dowolny0:40.14debiut
Mikołaj C (2010) 73 miejsce; FINA: 128; ;
Mikołaj C (2010)50 grzbietowy0:50.050:49.7600:00.29
Mikołaj C (2010) 79 miejsce; FINA: 87;
Mikołaj C (2010)100 dowolny1:28.661:33.620:04.96
Mikołaj C (2010) 72 miejsce; FINA: 130; ;
Mikołaj C (2010)50 klasyczny0:59.53debiut
Mikołaj C (2010) 83 miejsce; FINA: 76; ;
Michalina S (2011)
Michalina S (2011)50 dowolny0:42.530:42.0400:00.49
Michalina S (2011) 84 miejsce; FINA: 156;
Michalina S (2011)100 klasyczny1:51.981:52.060:00.08
Michalina S (2011) 41 miejsce; FINA: 172; ;
Michalina S (2011)100 dowolny1:36.281:43.190:06.91
Michalina S (2011) 83 miejsce; FINA: 142; ;
Michalina S (2011)50 klasyczny0:51.580:52.570:00.99
Michalina S (2011) 39 miejsce; FINA: 169;
Stanisław S (2010)
Stanisław S (2010)50 dowolny0:37.850:43.630:05.78
Stanisław S (2010) 46 miejsce; FINA: 152; ;
Stanisław S (2010)100 klasyczny1:38.621:47.50:08.88
Stanisław S (2010) 10 miejsce; FINA: 179; ;
Tymoteusz B (2010)
Tymoteusz B (2010)50 dowolny0:40.280:43.690:03.41
Tymoteusz B (2010) 76 miejsce; FINA: 126; ;
Tymoteusz B (2010)50 grzbietowy0:46.990:46.1100:00.88
Tymoteusz B (2010) 47 miejsce; FINA: 105;
Tymoteusz B (2010)100 dowolny1:33.211:38.530:05.32
Tymoteusz B (2010) 88 miejsce; FINA: 112; ;
Tymoteusz B (2010)100 grzbietowy1:45.07debiut
Tymoteusz B (2010) 61 miejsce; FINA: 100; ;
Tymoteusz C (2010)
Tymoteusz C (2010)50 dowolny0:46.87debiut
Tymoteusz C (2010) 145 miejsce; FINA: 80; ;
Tymoteusz C (2010)100 klasyczny2:12.62:20.230:07.63
Tymoteusz C (2010) ;
Tymoteusz C (2010)100 dowolny1:46.45debiut
Tymoteusz C (2010) 141 miejsce; FINA: 75; ;
Tymoteusz C (2010)50 klasyczny1:03.31debiut
Tymoteusz C (2010) 91 miejsce; FINA: 63; ;
Tomasz R (2010)
Tomasz R (2010)100 dowolny1:50.251:45.7700:04.48
Tomasz R (2010) 148 miejsce; FINA: 67;
Tomasz R (2010)100 grzbietowy2:02.081:58.600:03.48
Tomasz R (2010) 97 miejsce; FINA: 64;
Wiktoria K (2011)
Wiktoria K (2011)50 grzbietowy0:44.450:46.90:02.45
Wiktoria K (2011) 27 miejsce; FINA: 192; ;
Wiktoria K (2011)200 dowolny2:55.923:03.190:07.27
Wiktoria K (2011) 11 miejsce; FINA: 247; ; Rekord klubu;
Wiktoria K (2011)100 dowolny1:24.32debiut
Wiktoria K (2011) 41 miejsce; FINA: 211; ;
Wiktoria K (2011)100 grzbietowy1:38.361:40.230:01.87
Wiktoria K (2011) 33 miejsce; FINA: 173; ;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)100 klasyczny1:43.161:46.910:03.75
Zuzanna S (2011) 20 miejsce; FINA: 220; ;
Zuzanna S (2011)50 motylkowy0:42.010:43.590:01.58
Zuzanna S (2011) 19 miejsce; FINA: 195; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)50 klasyczny0:47.340:49.580:02.24
Zuzanna S (2011) 20 miejsce; FINA: 219; ;
Zuzanna S (2011)100 zmienny1:31.371:36.20:04.83
Zuzanna S (2011) 26 miejsce; FINA: 236; ; Rekord klubu;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel