UKS Swim Team
Młodzieżowe Mistrzostwa Drużynowe Młodzików II runda Wyszków
W dniach 13 i 14 czerwca w Wyszkowie odbyła się druga runda Młodzieżowych Mistrzostw Drużynowych Młodzików. Tym razem wystawiliśmy 4 zawodników z rocznika 2007 - Maja, Ala, Olaf i Olek.  
 
Dystanse były wyzwaniem bo pojawiły się dwusetki i czterysetki a takich Olek z Olafem za często nie pływali. Dodatkowo wybraliśmy konkurencje, które były z jednej strony najpopularniejsze a z drugiej dawały szansę na zdobycie największej ilości punktów FINA.  
 
I wysiłek naszych pływaków dał nam 11 miejsce na 20 klubów i udało nam się wyprzedzić kilka bardziej doświadczonych klubów.  
 
Olek ustanowił dwie życiówki na 200 grzbietem i 400 dowolnym i poprawione na 100 kraulem i grzbietem i wszędzie były to wyniki na poziomie klasy sportowej III/12. 
 
Majka podobnie odnotowała wyniki na poziomie klasy III/12 i poprawiając wszędzie poza 100 grzebietem gdzie zabrakło kilku dziesiątych. 
 
Olaf zapunktował na 3 dystansach poprawiając sie zaróno na 100 kraulem jak i 100 klasycznym. Dołożył do tego nową życiówke na 200 klasykiem. Niestety start na 400 kraulem skończył się fakstartem. 
 
Ali prawie udało się podtrzymać passę poprawiania wyników na każdych kolejnych zawodach - prawie bo niewiele zabrakło na 400 dowolnym, choć ostatnia życiówka pochodzi sprzed zaledwie miesiąca. Pewnie liczyła na trochę wiećej ale są to wyniki na poziomie również klasy III/12, poza 100 grzebietem, gdize jeszcze się to nie udało. 
 
Dla 12 latków to ostatni start w tym roku szkolnym. Kończa sezon i zaczynają wakacje

Wyniki na stronie megatiming - www