Finaliści OMDO

22 maja 2022


Kontynuując temat OMDO i podsumowując sezon 2021/22.

Otóż tym razem we wszystkich eliminacjach wzięło udział 28 zawodników, nieco mniej niż w poprzednim sezonie. I 12 z nich (najwięcej w historii startów klubu w tych zawodach) uzyskało kwalifikację do zawodów finałowych w czerwcu w 24 konkurencjach (co również jest największą liczbą w historii).

Za to po raz pierwszy dwójka najmłodszych zawodników znalazła się w gronie najlepszych w swoich rocznikach - serdeczne gratulacje dla Ewy i Szymona. Oczywiście znaleźli się w finale - Ewa w każdej z czterech konkurencji a Szymon w dwóch.

Multifinalistami zostali także - 3 finały Zuzanny oraz Kacpra, 2 finały Wiktorii, Józefiny, Filipa P, Piotra. Grono naszych finalistów uzupełniają pływacy z jednym finałem - Michalina, Franek, Antek oraz Staś.

Ciekawa jest również informacja o konkurencjach finałowych - klasyczny 9 razy, dowolny, grzbietowy, motylkowy - wszystkie trzy po 5 razy.

Czeka nas teraz trudne zadanie zestawienia sztafety na zawody finałowe - trener wybraniec również nie może się doczekać a my życzymy jeszcze lepszych życiówek.

Wszystkim natomiast tym którzy znaleźli się pod linią kwalifikacji, też należy się uznanie i też życzymy sukcesów w kolejnych startach, być może więcej szczęścia w kolejnym OMDO a być może już na imprezach rangi mistrzowskiej. Dlatego dziękujemy za występy: Natalii, Antonii, Jadwigi, Klary, Stelli (tuż za miejscami finałowymi), Doroty, Filipa O (tuż za miejscami finałowymi), Adama, Mikołaja, Tymoteusza (tuż za miejscami finałowymi), Dimitara, Matwija, Ianka, Apostolosa, Leona, Mateusza.


logo

UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.


UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

DanielDarowizna
1 % OPP