Zgłoszenie nowego pływaka

Ten formularz służy do zapisów na zajęcia testowe/próbne w klubie. Jeśli potrzebujesz kontaktu w innych sprawach prosimy skorzystać z formularza pod tym adresem

Jeśli jesteś zainteresowany pływaniem w naszym klubie albo chcesz zapisać swoje dziecko, prosimy o wypełnienie formularza. Możesz pobrać dokumenty oraz zapoznać się z informacjami o opłatach. Wypełnienie formularza nie oznacza zapisu ani zobowiązania, ten będzie możliwy po spotkaniu i rozmowie z trenerami.
Wypełnienie formularza, oznacza również zgodę na procesowanie danych wpisanych zgodnie z następującą formułą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Uczniowski Klub Sportowy Swim Team Wilanów z siedzibą przy ul. Franciszka Klimczaka 20/79, 02-797 Warszawa


Jak tylko otrzymamy powyższe informacje postaramy się jak najszybciej skontaktować i umówić na spotkanie na basenie. Testowe zajęcia wymagają zwykłego sprzętu pływackiego - czepek, okularki, kostium.
Wysłanie zgłoszenia będzie skutkował nową wiadomością do przedstawicieli klubu i kopii pod adres majlowy wskazany powyżej.


logo

UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.


UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

DanielDarowizna
1 % OPP