$page_title = ""; //this is for breadcrumbs if I want a custom title other than the default $addCSS = " "; $addscripts=" "; include_once("../../Templates/Header_v2.php"); ?>

Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mławy

2020-11-28

Mława ul. Kopernika 38

Medalowy weekend w Mławie - 3 złote medale i 2 srebrne.

Zawody w Mławie zawierające prestiżową formułę eliminacji i finałów w sprintach każdego stylu.

Pierwszy podjął walkę Fabian w dowolnym i motylkowym i udało mu się kwalifikacji do finału w obu próbach - w tym z pierwszym czasem w kraulu. W finale pobił granicę 26 sekund i zdobył złoty medal ZŁOTO . Oprócz tego klasa sportowa II/16 w kraula i na deser 6 miejsce w stylu motylkowym. Drugiego dnia popłynął setki tymi samymi stylami kończąc na 5 i 4 miejscu i poprawiając swój rekord w motylu.

Trudne zadanie stanęło przed Wiktorią, która rywalizowała o wejście do finału nie tylko z rówieśniczkami ale też 10 latkami. Licząc rocznik 2011 zajęłaby odpowiednio - trzecie miejsce w żabce i kraulu oraz czwarte w grzbiecie. W grzbiecie i kraulu pojawiły się dwie nowe życiówki.

Hubert Ugorski zakwalifikował się do finałów w grzbiecie (a jakże) oraz żabce. W kraulu troszeczkę zabrakło. Jak na naszego super grzbiecistę przystało nie dał rywalom szans i wygrał w finale 50 metrów klasycznym - kolejna życiówka i nowy rekord klubu ZŁOTO . W grzbiecie rywalizował z innym super specjalistą stylu grzbetowego i zajął drugie miejsce - SREBRO .

Drugiego dnia zawodów dołączył Filip "Gońciarz" Płuciennik, który zajął bardzo dobre drugie miejsce na 100 metrów klasycznym również z nową życiówką i rekordem klubu - SREBRO . Spróbował także w stylu grzbietowym i skończyło się nowym rekordem życiowym oraz klasa III/12.

Kolejny medal i to ZŁOTO wywalczył niezawodny Hubert na 100 metrów grzbietem urywając nieco z dotychczasowej życiówki. 100 metrów kraulem trzymając poziom zakończył tak jak poprzedniego dnia na 7 miejscu.

Serdecznie gratulujemy znakomitych występów naszym pływakom.