Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy w pływaniu

2021-06-04

Warszawa ul. Merliniego 4


W piękny długi weekend niektórzy wybrali się na małe wakacje a część - pływacy Swim Team - na tradycyjne Mistrzostwa Warszawy.

Przywieźli ze sobą 15 medali - 4 złote, 6 srebrnych i 5 brązowych. Poprzednio w zimowej edycji 2020 było ich 8 a 2019 - 10. Z kolei lato 2019 przyniosło 4.

Honorując medalistów:
5 medali Zuzanny - 2 złote, srebrny i 2 brązowe
4 medale Huberta - złoty, 2 srebrne i 1 brązowy
1 medal Stasia - złoty 4 medale Józefiny - 3 srebrne i brązowy
1 medal Alicji - brązowy

Z kolei najlepsze wyniki to:
405 punktów FINA (przekroczone po raz pierwszy 400 punktów) na 50 dowolnym Józefiny i prawie 8 punktów w skali Rudolpha - 31.99 - dało ostatecznie drugie miejsce.
473 punkty FINA (7 punktów w skali Rudolpha) i klasa sportowa II/15 na 50 grzbietem Alicji - 34.61 a także 400 dowolnym i 6 punktów/465 FINA
456 punktów FINA (prawie 6 punktów w skali Rudolpha) i klasa II/14 Majki na 100 metrów dowolnym
240 punktów FINA/6 punktów w skali Rudolpha Huberta na 50 grzbietem - dało złoty medal
Pierwszy medal i od razu złoty Stasia na 50 żabą.

Pojawiło się również kilka nowych rekordów klubowych - 5 w wykonaniu Alicji (50/200 grzbiet, 200/400 kraul i 100 żaba), 4 Józefiny (50/100 kraul, 50/200 grzbiet), 3 Majki (50/100 motyl i 50 żaba), 3 Zuzanny (50 motyl, 200 zmienny i 200 żaba) oraz 1 Huberta (50 grzbietem)

a na koniec Józefina otarła się o nagrodę na najlepszą zawodniczkę 12 letnią - 4 miejsce, piąty był 11 latek Hubert, siódma 10 letnia Zuzanna

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo bili swoje rekordy życiowe i i dali z siebie wszystko.


ZawodnikCzasPoprzedniZmiana
50 dowolny
Alan B (2011)0:46.69
Dyskwalifikacja;
Klara N (2011)0:43.720:41.9900:01.73
13 miejsce; FINA: 158;
Piotr I (2011)0:44.30:42.6500:01.65
12 miejsce; FINA: 105;
Stanisław S (2010)0:36.610:40.450:03.84
9 miejsce; FINA: 186; ;
Tymoteusz B (2010)0:40.58debiut
17 miejsce; FINA: 136; ;
Tymoteusz C (2010)0:48.35debiut
23 miejsce; FINA: 80; ;
Filip O (2009)0:36.540:43.230:06.69
15 miejsce; FINA: 187; ;
Ismail M (2009)0:36.990:36.3300:00.66
17 miejsce; FINA: 180;
Josephine S (2009)0:31.99debiut
2 miejsce; FINA: 405; ; Rekord klubu;
Alicja P (2007)0:31.210:30.7500:00.46
16 miejsce; FINA: 436;
Olaf L (2007)0:31.060:31.830:00.77
24 miejsce; FINA: 305; ;
100 dowolny
Piotr I (2011)1:34.31debiut
6 miejsce; FINA: 123; ;
Stanisław S (2010)1:25.551:22.3600:03.19
12 miejsce; FINA: 164;
Tymoteusz B (2010)1:27.85debiut
14 miejsce; FINA: 152; ;
Tymoteusz C (2010)1:48.69debiut
20 miejsce; FINA: 80; ;
Adam W (2009)1:31.291:32.770:01.48
20 miejsce; FINA: 135;
Filip O (2009)1:18.381:18.90:00.52
14 miejsce; FINA: 214; ;
Ismail M (2009)1:22.431:21.5500:00.88
17 miejsce; FINA: 184;
Josephine S (2009)1:11.421:13.020:01.6
2 miejsce; FINA: 379; ; Rekord klubu;
Maja K (2007)1:07.161:07.1100:00.05
14 miejsce; FINA: 456; Klasa: II/14;
Olaf L (2007)1:10.731:10.5400:00.19
21 miejsce; FINA: 291;
200 dowolny
Piotr I (2011)3:38.4debiut
5 miejsce; FINA: 101; ;
Tymoteusz B (2010)3:16.38debiut
9 miejsce; FINA: 140; ;
Tymoteusz C (2010)3:46.75debiut
11 miejsce; FINA: 91; ;
Ismail M (2009)3:01.883:23.150:21.27
10 miejsce; FINA: 176; ;
Alicja P (2007)2:26.732:31.560:04.83
7 miejsce; FINA: 456; ; Rekord klubu;
Maja K (2007)2:30.812:31.70:00.89
11 miejsce; FINA: 420; ;
Olaf L (2007)2:40.82debiut
12 miejsce; FINA: 255; ;
400 dowolny
Stanisław S (2010)6:46.62debiut
5 miejsce; FINA: 158; ;
Filip O (2009)6:08.99debiut
5 miejsce; FINA: 212; ;
Alicja P (2007)5:05.145:37.760:32.62
7 miejsce; FINA: 465; ; Rekord klubu;
50 grzbietowy
Klara N (2011)0:50.430:49.5800:00.85
7 miejsce; FINA: 153;
Piotr I (2011)0:52.760:51.9800:00.78
10 miejsce; FINA: 94;
Hubert U (2010)0:38.580:39.320:00.74
1 miejsce; FINA: 240; ; Rekord klubu;
Tymoteusz B (2010)0:45.3debiut
7 miejsce; FINA: 148; ;
Tymoteusz C (2010)0:55.49debiut
9 miejsce; FINA: 80; ;
Adam W (2009)0:45.890:49.450:03.56
11 miejsce; FINA: 143; ;
Josephine S (2009)0:38.03debiut
3 miejsce; FINA: 357; ; Rekord klubu;
Alicja P (2007)0:34.610:35.40:00.79
5 miejsce; FINA: 473; ; Klasa: II/15; Rekord klubu;
100 grzbietowy
Piotr I (2011)1:50.78debiut
4 miejsce; FINA: 102; ;
Zuzanna S (2011)1:36.8debiut
4 miejsce; FINA: 210; ;
Hubert U (2010)1:261:25.2600:00.74
3 miejsce; FINA: 219;
Tymoteusz B (2010)1:42.62debiut
8 miejsce; FINA: 128; ;
Adam W (2009)1:41.191:38.1400:03.05
11 miejsce; FINA: 134;
Maja K (2007)1:21.571:21.70:00.13
8 miejsce; FINA: 351; ;
200 grzbietowy
Hubert U (2010)3:06.223:05.600:00.62
2 miejsce; FINA: 217;
Josephine S (2009)2:58.37debiut
2 miejsce; FINA: 330; ; Rekord klubu;
Alicja P (2007)2:42.572:53.970:11.4
3 miejsce; FINA: 436; ; Rekord klubu;
50 klasyczny
Alan B (2011)0:57.08debiut
9 miejsce; FINA: 93; ;
Klara N (2011)1:05.431:08.120:02.69
17 miejsce; FINA: 90; ;
Piotr I (2011)1:03.76debiut
11 miejsce; FINA: 67; ;
Zuzanna S (2011)0:49.320:49.450:00.13
3 miejsce; FINA: 211;
Hubert U (2010)0:47.090:48.410:01.32
Dyskwalifikacja;
Stanisław S (2010)0:45.35debiut
1 miejsce; FINA: 187; ;
Tymoteusz B (2010)0:59.57debiut
13 miejsce; FINA: 82; ;
Tymoteusz C (2010)1:04.44debiut
14 miejsce; FINA: 65; ;
Filip O (2009)0:48.090:50.440:02.35
7 miejsce; FINA: 157; ;
Ismail M (2009)0:52.830:54.310:01.48
11 miejsce; FINA: 118; ;
Maja K (2007)0:44.13debiut
18 miejsce; FINA: 295; ; Rekord klubu;
Olaf L (2007)0:43.020:42.4900:00.53
12 miejsce; FINA: 219;
100 klasyczny
Zuzanna S (2011)1:45.771:49.470:03.7
2 miejsce; FINA: 222; ;
Hubert U (2010)1:44.44debiut
2 miejsce; FINA: 161; ;
Tymoteusz C (2010)2:16.23debiut
10 miejsce; FINA: 72; ;
Ismail M (2009)1:53.562:02.840:09.28
7 miejsce; FINA: 125; ;
Josephine S (2009)1:42.97debiut
11 miejsce; FINA: 241; ;
Alicja P (2007)1:34.64debiut
16 miejsce; FINA: 311; ; Rekord klubu;
Olaf L (2007)1:37.791:36.1200:01.67
12 miejsce; FINA: 196;
200 klasyczny
Zuzanna S (2011)3:38.26debiut
1 miejsce; FINA: 258; ; Rekord klubu;
Stanisław S (2010)3:44.96debiut
4 miejsce; FINA: 176; ;
Filip O (2009)3:42.96debiut
4 miejsce; FINA: 181; ;
50 motylkowy
Zuzanna S (2011)0:41.020:43.20:02.18
3 miejsce; FINA: 211; ; Rekord klubu;
Hubert U (2010)0:43.55debiut
8 miejsce; FINA: 133; ;
Adam W (2009)0:44.59debiut
15 miejsce; FINA: 124; ;
Ismail M (2009)0:40.670:42.580:01.91
12 miejsce; FINA: 164; ;
Josephine S (2009)debiut
Dyskwalifikacja;
Maja K (2007)0:36.360:40.340:03.98
17 miejsce; FINA: 303; ; Rekord klubu;
Olaf L (2007)0:33.370:43.650:10.28
16 miejsce; FINA: 297; ;
100 motylkowy
Maja K (2007)1:22.971:30.680:07.71
8 miejsce; FINA: 298; ; Rekord klubu;
200 zmienny
Zuzanna S (2011)3:19.68debiut
1 miejsce; FINA: 251; ; Rekord klubu;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel