$page_title = ""; //this is for breadcrumbs if I want a custom title other than the default $addCSS = " "; $addscripts=" "; include_once("../../Templates/Header_v2.php"); ?>

Pierwszy Krok Pływacki - 2011 - II runda FINAŁ

2020-11-17

Warszawa ul. Lindego 20

Druga i jednocześnie finałowa runda Pierwszego Kroku Pływackiego dla rocznika 2011 skutkowała jednym medalem i dwoma miejscami w pierwszej 6 klasyfikacji

Pierwsze na start stanęły motylki w osobach Zuzanny i Wiktorii, które wpadły na metę prawie równocześnie zajmując odpowiednio 5 i 4 miejsce w tej konkurencji.

W stylu grzbietowym startował Piotr bijąc życiówkę o prawie 2 sekundy.

Następnie w stylu klasycznym ponownie uwinęły się żabki Zuza i Wiktoria i tym razem brązowy medal padł łupem Zuzy i rekord życiowy. BRĄZWiktoria zajęła 6 miejsce i również otrzymała dyplom tej konkurencji.

Styl dowolny to również prawie ten sam czas Zuzy i Wiktorii ale starczyło do zajęcia 11 i 12 miejsca. Piotrowi nie udał się poprawić swojej życiówki

W klasyfikacji ogólnej choć różne krążą wersje - Zuza zajęła 3 a Wiktoria 5 miejsce zgodnie z otrzymanymi nagrodami. Gratulujemy