?>

Od Młodzika Do Olimpijczyka - Pierwsze ELIMINACJE W SEZONIE 2020/2021

2020-11-14
2010-12 Warszawa ul. Potocka 1; 2007-9 Warszawa ul. Łabiszyńska 20

Antoni B (2011)
Antoni B (2011)50 klasyczny1:02.34debiut
Antoni B (2011) 10 miejsce; FINA: 66; ;
Antoni B (2011)50 grzbietowy1:07.29debiut
Antoni B (2011) Dyskwalifikacja;
Alan B (2011)
Alan B (2011)50 dowolny0:51.05debiut
Alan B (2011) 31 miejsce; FINA: 62; ;
Alan B (2011)50 grzbietowy1:07.81debiut
Alan B (2011) 29 miejsce; FINA: 35; ;
Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)100 dowolny1:01.091:03.640:02.55
Aleksander K (2007) 10 miejsce; FINA: 398; Rudolph: 7.8; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:11.841:11.6900:00.15
Aleksander K (2007) 11 miejsce; FINA: 314; Rudolph: 2.9; Klasa: III/13;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)100 dowolny1:08.681:11.080:02.4
Alicja P (2007) 25 miejsce; FINA: 391; Rudolph: 6.7; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:17.371:19.370:02
Alicja P (2007) 12 miejsce; FINA: 357; Rudolph: 4.2; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Alicja P (2007)200 zmienny2:56.533:05.450:08.92
Alicja P (2007) 16 miejsce; FINA: 328; Rudolph: 1.9; ; Klasa: III/12;
Adam W (2009)
Adam W (2009)100 dowolny1:35.561:40.480:04.92
Adam W (2009) 19 miejsce; FINA: 104; ;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:46.82debiut
Adam W (2009) 18 miejsce; FINA: 95; ;
Dorota R (2012)
Dorota R (2012)50 dowolny0:47.89debiut
Dorota R (2012) 6 miejsce; FINA: 109; ;
Dorota R (2012)50 grzbietowy0:54.63debiut
Dorota R (2012) 4 miejsce; FINA: 103; ;
Filip O (2009)
Filip O (2009)100 dowolny1:27.931:33.370:05.44
Filip O (2009) 37 miejsce; FINA: 133; ;
Filip O (2009)100 klasyczny1:48.61:50.640:02.04
Filip O (2009) 16 miejsce; FINA: 134;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 klasyczny1:24.631:25.40:00.77
Filip P (2008) 8 miejsce; FINA: 283; Rudolph: 12.2; ; Klasa: III/12; Rekord klubu;
Filip P (2008)100 motylkowy1:19.291:26.630:07.34
Filip P (2008) 10 miejsce; FINA: 222; Rudolph: 6.3; ; Klasa: III/12; Rekord klubu;
Franciszek Ż (2011)
Franciszek Ż (2011)50 dowolny0:43.430:46.50:03.07
Franciszek Ż (2011) 19 miejsce; FINA: 101; ;
Franciszek Ż (2011)50 klasyczny0:57.140:57.670:00.53
Franciszek Ż (2011) Dyskwalifikacja;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)100 dowolny1:19.43debiut
Hubert U (2010) 9 miejsce; FINA: 181; Rudolph: 3.1; ;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:24.841:26.230:01.39
Hubert U (2010) 3 miejsce; FINA: 191; Rudolph: 6.2; ; Rekord klubu;
Hubert U (2010)100 zmienny1:28.861:29.620:00.76
Hubert U (2010) 5 miejsce; FINA: 180; ; Rekord klubu;
Ismail M (2009)
Ismail M (2009)100 dowolny1:22.121:21.4900:00.63
Ismail M (2009) 30 miejsce; FINA: 163;
Ismail M (2009)100 klasyczny1:52.341:57.040:04.7
Ismail M (2009) 17 miejsce; FINA: 121; ;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)100 dowolny1:20.441:23.90:03.46
Josephine S (2009) 24 miejsce; FINA: 243; ;
Josephine S (2009)100 grzbietowy1:35.141:32.0200:03.12
Josephine S (2009) 18 miejsce; FINA: 192;
Jakub S (2007)
Jakub S (2007)100 dowolny1:15.351:15.380:00.03
Jakub S (2007) 55 miejsce; FINA: 212; ;
Jakub S (2007)100 klasyczny1:36.871:35.7400:01.13
Jakub S (2007) 23 miejsce; FINA: 189;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)100 dowolny1:22.491:22.0300:00.46
Jakub W (2009) 31 miejsce; FINA: 161;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:36.671:40.920:04.25
Jakub W (2009) 13 miejsce; FINA: 129; ;
Jagoda W (2011)
Jagoda W (2011)50 dowolny0:45.950:49.370:03.42
Jagoda W (2011) 20 miejsce; FINA: 124; ;
Jagoda W (2011)50 grzbietowy1:02.90:58.200:04.7
Jagoda W (2011) 29 miejsce; FINA: 67;
Klara N (2011)
Klara N (2011)50 dowolny0:49.740:54.020:04.28
Klara N (2011) 28 miejsce; FINA: 97; ;
Klara N (2011)50 grzbietowy0:54.691:01.680:06.99
Klara N (2011) 21 miejsce; FINA: 103; ;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)100 dowolny1:39.271:44.460:05.19
Łukasz S (2008) 56 miejsce; FINA: 92; ;
Łukasz S (2008)100 klasyczny1:44.161:50.80:06.64
Łukasz S (2008) 22 miejsce; FINA: 152; ;
Maksym M (2007)
Maksym M (2007)100 dowolny1:08.781:10.550:01.77
Maksym M (2007) 45 miejsce; FINA: 278; ; Klasa: III/12;
Maksym M (2007)100 klasyczny1:34.061:33.7800:00.28
Maksym M (2007) 20 miejsce; FINA: 206; Klasa: III/12;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)100 dowolny1:22.31:25.910:03.61
Natalia K (2008) 48 miejsce; FINA: 227; ;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:34.41:35.050:00.65
Natalia K (2008) 31 miejsce; FINA: 196; ;
Nina S (2008)
Nina S (2008)100 klasyczny1:53.061:54.580:01.52
Nina S (2008) 26 miejsce; FINA: 167; ;
Nina S (2008)100 motylkowy1:50.831:44.0800:06.75
Nina S (2008) 20 miejsce; FINA: 119;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)100 dowolny1:10.51:13.60:03.1
Olaf L (2007) 49 miejsce; FINA: 259; ; Klasa: III/12;
Olaf L (2007)100 klasyczny1:32.951:31.7500:01.2
Olaf L (2007) 19 miejsce; FINA: 214; Klasa: III/12;
Piotr I (2011)
Piotr I (2011)50 dowolny0:45.19debiut
Piotr I (2011) 21 miejsce; FINA: 89; ;
Piotr I (2011)50 grzbietowy0:57.891:00.010:02.12
Piotr I (2011) 25 miejsce; FINA: 56; ;
Tomasz R (2010)
Tomasz R (2010)100 dowolny1:46.161:50.090:03.93
Tomasz R (2010) 43 miejsce; FINA: 75; ;
Tomasz R (2010)100 grzbietowy1:48.12debiut
Tomasz R (2010) 17 miejsce; FINA: 92; ;
Wiktoria K (2011)
Wiktoria K (2011)50 dowolny0:41.080:43.290:02.21
Wiktoria K (2011) 13 miejsce; FINA: 173; Rudolph: 6.5; ;
Wiktoria K (2011)50 klasyczny0:53.530:51.9500:01.58
Wiktoria K (2011) 10 miejsce; FINA: 151; Rudolph: 4.9;
Wiktoria K (2011)50 grzbietowy0:50.190:50.90:00.71
Wiktoria K (2011) 13 miejsce; FINA: 133; ;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)50 klasyczny0:50.550:50.850:00.3
Zuzanna S (2011) 4 miejsce; FINA: 180; Rudolph: 9.4; ;
Zuzanna S (2011)50 grzbietowy0:47.340:48.710:01.37
Zuzanna S (2011) 9 miejsce; FINA: 159; Rudolph: 5.3; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)50 motylkowy0:49.310:48.2300:01.08
Zuzanna S (2011) 4 miejsce; FINA: 120; Rudolph: 4.7;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel