?>

Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021

2021-03-13
>=12l. Bielany, <=11 l. Żoliborz
Link do listy zgłoszonych

Alan B (2011)
Alan B (2011)50 dowolny0:46.190:48.910:02.72
Alan B (2011) 46 miejsce; FINA: 84; ;
Alan B (2011)50 grzbietowy0:52.531:00.210:07.68
Alan B (2011) 27 miejsce; FINA: 75; ;
Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)100 dowolny0:59.631:01.510:01.88
Aleksander K (2007) 10 miejsce; FINA: 428; Rudolph: 7.1; ; Klasa: II/14;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:06.821:08.620:01.8
Aleksander K (2007) 3 miejsce; FINA: 391; Rudolph: 5.9; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)100 dowolny1:07.681:07.840:00.16
Alicja P (2007) 21 miejsce; FINA: 409; Rudolph: 4.9; ; Klasa: III/13;
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:16.471:20.870:04.4
Alicja P (2007) 14 miejsce; FINA: 369; Rudolph: 2.4; ; Klasa: III/13;
Adam W (2009)
Adam W (2009)100 dowolny1:35.41:32.300:03.1
Adam W (2009) 58 miejsce; FINA: 104;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:40.231:43.690:03.46
Adam W (2009) 35 miejsce; FINA: 115; ;
Dorota R (2012)
Dorota R (2012)50 dowolny0:44.670:49.440:04.77
Dorota R (2012) 13 miejsce; FINA: 135; ;
Dorota R (2012)50 grzbietowy0:49.760:54.230:04.47
Dorota R (2012) Dyskwalifikacja;
Filip O (2009)
Filip O (2009)100 dowolny1:18.121:22.170:04.05
Filip O (2009) 36 miejsce; FINA: 190; ;
Filip O (2009)100 klasyczny1:43.441:50.450:07.01
Filip O (2009) 20 miejsce; FINA: 155; ;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 klasyczny1:22.941:23.970:01.03
Filip P (2008) 10 miejsce; FINA: 301; Rudolph: 7.3; ; Klasa: III/13;
Filip P (2008)100 motylkowy1:15.831:18.540:02.71
Filip P (2008) 12 miejsce; FINA: 254; Rudolph: 3.2; ; Klasa: III/12;
Franciszek Ż (2011)
Franciszek Ż (2011)50 dowolny0:39.40:39.960:00.56
Franciszek Ż (2011) 22 miejsce; FINA: 135; ;
Franciszek Ż (2011)50 klasyczny0:51.680:51.90:00.22
Franciszek Ż (2011) 8 miejsce; FINA: 116;
Hanna A (2008)
Hanna A (2008)100 dowolny1:29.93debiut
Hanna A (2008) 62 miejsce; FINA: 174; ;
Hanna A (2008)100 grzbietowy1:37.84debiut
Hanna A (2008) 39 miejsce; FINA: 176; ;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)100 dowolny1:21.721:21.730:00.01
Hubert U (2010) 23 miejsce; FINA: 166;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:23.171:24.640:01.47
Hubert U (2010) 5 miejsce; FINA: 202; Rudolph: 2; ; Klasa: III/12; Rekord klubu;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)100 dowolny1:14.781:19.640:04.86
Josephine S (2009) 29 miejsce; FINA: 303; Klasa: III/12;
Josephine S (2009)100 grzbietowy1:22.181:26.310:04.13
Josephine S (2009) 15 miejsce; FINA: 297; ; Klasa: III/12;
Jakub S (2007)
Jakub S (2007)100 dowolny1:13.141:15.640:02.5
Jakub S (2007) 61 miejsce; FINA: 231; ; Klasa: III/12;
Jakub S (2007)100 klasyczny1:35.851:38.280:02.43
Jakub S (2007) 27 miejsce; FINA: 195; ;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)100 dowolny1:17.711:21.350:03.64
Jakub W (2009) 34 miejsce; FINA: 193; ;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:39.51:36.6700:02.83
Jakub W (2009) Dyskwalifikacja;
Klara N (2011)
Klara N (2011)50 dowolny0:45.290:50.050:04.76
Klara N (2011) 31 miejsce; FINA: 129; ;
Klara N (2011)50 grzbietowy0:49.940:53.540:03.6
Klara N (2011) 19 miejsce; FINA: 135; ;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)100 dowolny1:31.421:30.4200:01
Łukasz S (2008) 68 miejsce; FINA: 118;
Łukasz S (2008)100 klasyczny1:37.711:38.430:00.72
Łukasz S (2008) 28 miejsce; FINA: 184; ;
Mikołaj C (2010)
Mikołaj C (2010)100 dowolny1:33.62debiut
Mikołaj C (2010) 54 miejsce; FINA: 110; ;
Mikołaj C (2010)100 grzbietowy1:54debiut
Mikołaj C (2010) Dyskwalifikacja;
Maja K (2007)
Maja K (2007)100 dowolny1:05.921:09.90:03.98
Maja K (2007) 11 miejsce; FINA: 442; Rudolph: 4.8; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Maja K (2007)100 grzbietowy1:18.261:18.920:00.66
Maja K (2007) 17 miejsce; FINA: 345; ; Klasa: III/13;
Maksym M (2007)
Maksym M (2007)100 dowolny1:03.431:08.780:05.35
Maksym M (2007) 28 miejsce; FINA: 355; Rudolph: 2.1; ; Klasa: III/13;
Maksym M (2007)100 motylkowy1:20.681:47.620:26.94
Maksym M (2007) 25 miejsce; FINA: 211; ; Klasa: III/12;
Michalina S (2011)
Michalina S (2011)50 dowolny0:42.040:43.310:01.27
Michalina S (2011) 21 miejsce; FINA: 162; ;
Michalina S (2011)50 klasyczny0:50.660:51.380:00.72
Michalina S (2011) 11 miejsce; FINA: 179; Rudolph: 3; ;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)100 dowolny1:20.231:19.8400:00.39
Natalia K (2008) 53 miejsce; FINA: 245;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:26.991:31.640:04.65
Natalia K (2008) 36 miejsce; FINA: 251; ;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)100 dowolny1:09.41:10.50:01.1
Olaf L (2007) 52 miejsce; FINA: 271; ; Klasa: III/12;
Olaf L (2007)100 klasyczny1:33.361:32.9500:00.41
Olaf L (2007) 25 miejsce; FINA: 211; Klasa: III/12;
Piotr I (2011)
Piotr I (2011)50 dowolny0:440:41.3300:02.67
Piotr I (2011) 35 miejsce; FINA: 97;
Piotr I (2011)50 grzbietowy0:55.590:52.800:02.79
Piotr I (2011) 31 miejsce; FINA: 63;
Stanisław S (2010)
Stanisław S (2010)100 dowolny1:36.26debiut
Stanisław S (2010) 64 miejsce; FINA: 101; ;
Stanisław S (2010)100 grzbietowy1:51.92debiut
Stanisław S (2010) 49 miejsce; FINA: 83; ;
Tomasz R (2010)
Tomasz R (2010)100 dowolny1:45.771:46.160:00.39
Tomasz R (2010) 88 miejsce; FINA: 76; ;
Tomasz R (2010)100 grzbietowy1:58.61:48.1200:10.48
Tomasz R (2010) 62 miejsce; FINA: 70;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)50 dowolny0:37.360:37.490:00.13
Zuzanna S (2011) 9 miejsce; FINA: 231; Rudolph: 5.7; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)50 klasyczny0:49.490:48.1300:01.36
Zuzanna S (2011) 9 miejsce; FINA: 192; Rudolph: 4.9;
Zuzanna S (2011)50 grzbietowy0:45.90:44.1900:01.71
Zuzanna S (2011) 7 miejsce; FINA: 174;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel