?>

Od Młodzika do Olimpijczyka Czwarte eliminacje w sezonie 2020/2021 (basen 50m)

2021-04-24
Warszawa ul. Merliniego 4
Link do listy zgłoszonych

Antoni B (2011)
Antoni B (2011)50 dowolny0:42.85debiut
Antoni B (2011) 43 miejsce; FINA: 116; ;
Antoni B (2011)50 klasyczny0:54.940:55.450:00.51
Antoni B (2011) 17 miejsce; FINA: 105; ;
Alan B (2011)
Alan B (2011)50 dowolny0:46.690:50.150:03.46
Alan B (2011) 56 miejsce; FINA: 89; ;
Alan B (2011)50 grzbietowy0:54.071:04.220:10.15
Alan B (2011) 38 miejsce; FINA: 87; ;
Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)100 dowolny1:01.321:02.480:01.16
Aleksander K (2007) 15 miejsce; FINA: 447; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:101:08.8500:01.15
Aleksander K (2007) 5 miejsce; FINA: 406; Klasa: II/14;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)100 dowolny1:07.421:07.730:00.31
Alicja P (2007) 16 miejsce; FINA: 451; ; Klasa: II/14;
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:15.561:17.90:02.34
Alicja P (2007) 8 miejsce; FINA: 442; ; Rekord klubu;
Adam W (2009)
Adam W (2009)100 dowolny1:32.611:30.7200:01.89
Adam W (2009) 74 miejsce; FINA: 129;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:37.991:47.280:09.29
Adam W (2009) 34 miejsce; FINA: 148; ;
Dorota R (2012)
Dorota R (2012)50 dowolny0:45.02debiut
Dorota R (2012) 12 miejsce; FINA: 145; ;
Dorota R (2012)50 grzbietowy0:50.25debiut
Dorota R (2012) 7 miejsce; FINA: 154; ;
Filip O (2009)
Filip O (2009)100 dowolny1:19.79debiut
Filip O (2009) 51 miejsce; FINA: 203; ;
Filip O (2009)100 klasyczny1:44.4debiut
Filip O (2009) 19 miejsce; FINA: 161; ;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 klasyczny1:26.391:43.150:16.76
Filip P (2008) 14 miejsce; FINA: 285; ;
Filip P (2008)100 motylkowy1:20.7debiut
Filip P (2008) 16 miejsce; FINA: 230; ;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)100 dowolny1:21.511:26.460:04.95
Hubert U (2010) 32 miejsce; FINA: 190; ;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:251:26.690:01.69
Hubert U (2010) 7 miejsce; FINA: 226; ; Rekord klubu;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)100 dowolny1:13.221:21.240:08.02
Josephine S (2009) 22 miejsce; FINA: 352; ;
Josephine S (2009)100 grzbietowy1:20.181:30.090:09.91
Josephine S (2009) 5 miejsce; FINA: 370; ; Rekord klubu;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)100 dowolny1:20.191:31.210:11.02
Jakub W (2009) 52 miejsce; FINA: 200; ;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:39.191:50.510:11.32
Jakub W (2009) 35 miejsce; FINA: 142; ;
Jagoda W (2011)
Jagoda W (2011)50 dowolny0:48.120:43.7700:04.35
Jagoda W (2011) 51 miejsce; FINA: 119;
Jagoda W (2011)50 grzbietowy0:53.730:53.600:00.13
Jagoda W (2011) 33 miejsce; FINA: 126;
Klara N (2011)
Klara N (2011)50 dowolny0:41.990:51.460:09.47
Klara N (2011) 33 miejsce; FINA: 179; ;
Klara N (2011)50 grzbietowy0:49.580:54.860:05.28
Klara N (2011) 26 miejsce; FINA: 161; ;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)100 dowolny1:34.112:03.220:29.11
Łukasz S (2008) 85 miejsce; FINA: 133; ;
Łukasz S (2008)100 grzbietowy1:55.07debiut
Łukasz S (2008) 41 miejsce; FINA: 91; ;
Mikołaj C (2010)
Mikołaj C (2010)100 dowolny1:30.23debiut
Mikołaj C (2010) 59 miejsce; FINA: 140; ;
Mikołaj C (2010)100 grzbietowy1:49.49debiut
Mikołaj C (2010) 39 miejsce; FINA: 106; ;
Maja K (2007)
Maja K (2007)100 dowolny1:07.631:07.2300:00.4
Maja K (2007) 18 miejsce; FINA: 446;
Maja K (2007)100 grzbietowy1:22.051:21.7100:00.34
Maja K (2007) 18 miejsce; FINA: 345;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)100 dowolny1:18.471:24.290:05.82
Natalia K (2008) 48 miejsce; FINA: 286; ;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:29.961:34.490:04.53
Natalia K (2008) 30 miejsce; FINA: 262; ;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)100 dowolny1:10.931:24.60:13.67
Olaf L (2007) 59 miejsce; FINA: 289; ;
Olaf L (2007)100 klasyczny1:34.931:36.640:01.71
Olaf L (2007) ;
Piotr I (2011)
Piotr I (2011)50 dowolny0:42.650:42.5400:00.11
Piotr I (2011) 39 miejsce; FINA: 117;
Piotr I (2011)50 grzbietowy0:51.980:51.6100:00.37
Piotr I (2011) 29 miejsce; FINA: 98;
Stella D (2011)
Stella D (2011)50 dowolny0:44.21debiut
Stella D (2011) 37 miejsce; FINA: 153; ;
Stella D (2011)50 grzbietowy0:57.17debiut
Stella D (2011) 38 miejsce; FINA: 105; ;
Stanisław S (2010)
Stanisław S (2010)100 dowolny1:23.48debiut
Stanisław S (2010) 37 miejsce; FINA: 177; ;
Stanisław S (2010)100 klasyczny1:45.041:54.080:09.04
Stanisław S (2010) 14 miejsce; FINA: 158; ;
Wiktoria K (2011)
Wiktoria K (2011)50 dowolny0:38.630:40.170:01.54
Wiktoria K (2011) 19 miejsce; FINA: 230; ;
Wiktoria K (2011)50 grzbietowy0:45.17debiut
Wiktoria K (2011) 7 miejsce; FINA: 213; ; Rekord klubu;
Wiktoria K (2011)50 motylkowy0:43.930:49.560:05.63
Wiktoria K (2011) 4 miejsce; FINA: 171; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)50 dowolny0:37.610:39.570:01.96
Zuzanna S (2011) 13 miejsce; FINA: 249; ;
Zuzanna S (2011)50 klasyczny0:48.610:54.070:05.46
Zuzanna S (2011) 4 miejsce; FINA: 221; ;
Zuzanna S (2011)50 grzbietowy0:45.520:49.690:04.17
Zuzanna S (2011) 12 miejsce; FINA: 208; ;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel