?>

Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy w pływaniu

2021-06-04-2021-06-05
Warszawa ul. Merliniego 4
Link do listy zgłoszonych

Alan B (2011)
Alan B (2011)50 dowolny0:46.69
Alan B (2011) Dyskwalifikacja;
Alan B (2011)50 klasyczny0:57.08debiut
Alan B (2011) 9 miejsce; FINA: 93; ;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)50 dowolny0:31.210:30.7500:00.46
Alicja P (2007) 16 miejsce; FINA: 436;
Alicja P (2007)200 grzbietowy2:42.572:53.970:11.4
Alicja P (2007) 3 miejsce; FINA: 436; ; Rekord klubu;
Alicja P (2007)100 klasyczny1:34.64debiut
Alicja P (2007) 16 miejsce; FINA: 311; ; Rekord klubu;
Alicja P (2007)400 dowolny5:05.145:37.760:32.62
Alicja P (2007) 7 miejsce; FINA: 465; ; Rekord klubu;
Alicja P (2007)50 grzbietowy0:34.610:35.40:00.79
Alicja P (2007) 5 miejsce; FINA: 473; ; Klasa: II/15; Rekord klubu;
Alicja P (2007)200 dowolny2:26.732:31.560:04.83
Alicja P (2007) 7 miejsce; FINA: 456; ; Rekord klubu;
Adam W (2009)
Adam W (2009)100 dowolny1:31.291:32.770:01.48
Adam W (2009) 20 miejsce; FINA: 135;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:41.191:38.1400:03.05
Adam W (2009) 11 miejsce; FINA: 134;
Adam W (2009)50 motylkowy0:44.59debiut
Adam W (2009) 15 miejsce; FINA: 124; ;
Adam W (2009)50 grzbietowy0:45.890:49.450:03.56
Adam W (2009) 11 miejsce; FINA: 143; ;
Filip O (2009)
Filip O (2009)50 dowolny0:36.540:43.230:06.69
Filip O (2009) 15 miejsce; FINA: 187; ;
Filip O (2009)50 klasyczny0:48.090:50.440:02.35
Filip O (2009) 7 miejsce; FINA: 157; ;
Filip O (2009)100 dowolny1:18.381:18.90:00.52
Filip O (2009) 14 miejsce; FINA: 214; ;
Filip O (2009)400 dowolny6:08.99debiut
Filip O (2009) 5 miejsce; FINA: 212; ;
Filip O (2009)200 klasyczny3:42.96debiut
Filip O (2009) 4 miejsce; FINA: 181; ;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)50 klasyczny0:47.090:48.410:01.32
Hubert U (2010) Dyskwalifikacja;
Hubert U (2010)200 grzbietowy3:06.223:05.600:00.62
Hubert U (2010) 2 miejsce; FINA: 217;
Hubert U (2010)100 klasyczny1:44.44debiut
Hubert U (2010) 2 miejsce; FINA: 161; ;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:261:25.2600:00.74
Hubert U (2010) 3 miejsce; FINA: 219;
Hubert U (2010)50 motylkowy0:43.55debiut
Hubert U (2010) 8 miejsce; FINA: 133; ;
Hubert U (2010)50 grzbietowy0:38.580:39.320:00.74
Hubert U (2010) 1 miejsce; FINA: 240; ; Rekord klubu;
Ismail M (2009)
Ismail M (2009)50 dowolny0:36.990:36.3300:00.66
Ismail M (2009) 17 miejsce; FINA: 180;
Ismail M (2009)50 klasyczny0:52.830:54.310:01.48
Ismail M (2009) 11 miejsce; FINA: 118; ;
Ismail M (2009)100 dowolny1:22.431:21.5500:00.88
Ismail M (2009) 17 miejsce; FINA: 184;
Ismail M (2009)100 klasyczny1:53.562:02.840:09.28
Ismail M (2009) 7 miejsce; FINA: 125; ;
Ismail M (2009)50 motylkowy0:40.670:42.580:01.91
Ismail M (2009) 12 miejsce; FINA: 164; ;
Ismail M (2009)200 dowolny3:01.883:23.150:21.27
Ismail M (2009) 10 miejsce; FINA: 176; ;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)50 dowolny0:31.99debiut
Josephine S (2009) 2 miejsce; FINA: 405; ; Rekord klubu;
Josephine S (2009)200 grzbietowy2:58.37debiut
Josephine S (2009) 2 miejsce; FINA: 330; ; Rekord klubu;
Josephine S (2009)100 dowolny1:11.421:13.020:01.6
Josephine S (2009) 2 miejsce; FINA: 379; ; Rekord klubu;
Josephine S (2009)100 klasyczny1:42.97debiut
Josephine S (2009) 11 miejsce; FINA: 241; ;
Josephine S (2009)50 motylkowydebiut
Josephine S (2009) Dyskwalifikacja;
Josephine S (2009)50 grzbietowy0:38.03debiut
Josephine S (2009) 3 miejsce; FINA: 357; ; Rekord klubu;
Klara N (2011)
Klara N (2011)50 dowolny0:43.720:41.9900:01.73
Klara N (2011) 13 miejsce; FINA: 158;
Klara N (2011)50 klasyczny1:05.431:08.120:02.69
Klara N (2011) 17 miejsce; FINA: 90; ;
Klara N (2011)50 grzbietowy0:50.430:49.5800:00.85
Klara N (2011) 7 miejsce; FINA: 153;
Maja K (2007)
Maja K (2007)50 klasyczny0:44.13debiut
Maja K (2007) 18 miejsce; FINA: 295; ; Rekord klubu;
Maja K (2007)100 motylkowy1:22.971:30.680:07.71
Maja K (2007) 8 miejsce; FINA: 298; ; Rekord klubu;
Maja K (2007)100 dowolny1:07.161:07.1100:00.05
Maja K (2007) 14 miejsce; FINA: 456; Klasa: II/14;
Maja K (2007)100 grzbietowy1:21.571:21.70:00.13
Maja K (2007) 8 miejsce; FINA: 351; ;
Maja K (2007)50 motylkowy0:36.360:40.340:03.98
Maja K (2007) 17 miejsce; FINA: 303; ; Rekord klubu;
Maja K (2007)200 dowolny2:30.812:31.70:00.89
Maja K (2007) 11 miejsce; FINA: 420; ;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)50 dowolny0:31.060:31.830:00.77
Olaf L (2007) 24 miejsce; FINA: 305; ;
Olaf L (2007)50 klasyczny0:43.020:42.4900:00.53
Olaf L (2007) 12 miejsce; FINA: 219;
Olaf L (2007)100 dowolny1:10.731:10.5400:00.19
Olaf L (2007) 21 miejsce; FINA: 291;
Olaf L (2007)100 klasyczny1:37.791:36.1200:01.67
Olaf L (2007) 12 miejsce; FINA: 196;
Olaf L (2007)50 motylkowy0:33.370:43.650:10.28
Olaf L (2007) 16 miejsce; FINA: 297; ;
Olaf L (2007)200 dowolny2:40.82debiut
Olaf L (2007) 12 miejsce; FINA: 255; ;
Piotr I (2011)
Piotr I (2011)50 dowolny0:44.30:42.6500:01.65
Piotr I (2011) 12 miejsce; FINA: 105;
Piotr I (2011)50 klasyczny1:03.76debiut
Piotr I (2011) 11 miejsce; FINA: 67; ;
Piotr I (2011)100 dowolny1:34.31debiut
Piotr I (2011) 6 miejsce; FINA: 123; ;
Piotr I (2011)100 grzbietowy1:50.78debiut
Piotr I (2011) 4 miejsce; FINA: 102; ;
Piotr I (2011)50 grzbietowy0:52.760:51.9800:00.78
Piotr I (2011) 10 miejsce; FINA: 94;
Piotr I (2011)200 dowolny3:38.4debiut
Piotr I (2011) 5 miejsce; FINA: 101; ;
Stanisław S (2010)
Stanisław S (2010)50 dowolny0:36.610:40.450:03.84
Stanisław S (2010) 9 miejsce; FINA: 186; ;
Stanisław S (2010)50 klasyczny0:45.35debiut
Stanisław S (2010) 1 miejsce; FINA: 187; ;
Stanisław S (2010)100 dowolny1:25.551:22.3600:03.19
Stanisław S (2010) 12 miejsce; FINA: 164;
Stanisław S (2010)400 dowolny6:46.62debiut
Stanisław S (2010) 5 miejsce; FINA: 158; ;
Stanisław S (2010)200 klasyczny3:44.96debiut
Stanisław S (2010) 4 miejsce; FINA: 176; ;
Tymoteusz B (2010)
Tymoteusz B (2010)50 dowolny0:40.58debiut
Tymoteusz B (2010) 17 miejsce; FINA: 136; ;
Tymoteusz B (2010)50 klasyczny0:59.57debiut
Tymoteusz B (2010) 13 miejsce; FINA: 82; ;
Tymoteusz B (2010)100 dowolny1:27.85debiut
Tymoteusz B (2010) 14 miejsce; FINA: 152; ;
Tymoteusz B (2010)100 grzbietowy1:42.62debiut
Tymoteusz B (2010) 8 miejsce; FINA: 128; ;
Tymoteusz B (2010)50 grzbietowy0:45.3debiut
Tymoteusz B (2010) 7 miejsce; FINA: 148; ;
Tymoteusz B (2010)200 dowolny3:16.38debiut
Tymoteusz B (2010) 9 miejsce; FINA: 140; ;
Tymoteusz C (2010)
Tymoteusz C (2010)50 dowolny0:48.35debiut
Tymoteusz C (2010) 23 miejsce; FINA: 80; ;
Tymoteusz C (2010)50 klasyczny1:04.44debiut
Tymoteusz C (2010) 14 miejsce; FINA: 65; ;
Tymoteusz C (2010)100 dowolny1:48.69debiut
Tymoteusz C (2010) 20 miejsce; FINA: 80; ;
Tymoteusz C (2010)100 klasyczny2:16.23debiut
Tymoteusz C (2010) 10 miejsce; FINA: 72; ;
Tymoteusz C (2010)50 grzbietowy0:55.49debiut
Tymoteusz C (2010) 9 miejsce; FINA: 80; ;
Tymoteusz C (2010)200 dowolny3:46.75debiut
Tymoteusz C (2010) 11 miejsce; FINA: 91; ;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)50 klasyczny0:49.320:49.450:00.13
Zuzanna S (2011) 3 miejsce; FINA: 211;
Zuzanna S (2011)200 zmienny3:19.68debiut
Zuzanna S (2011) 1 miejsce; FINA: 251; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)100 klasyczny1:45.771:49.470:03.7
Zuzanna S (2011) 2 miejsce; FINA: 222; ;
Zuzanna S (2011)100 grzbietowy1:36.8debiut
Zuzanna S (2011) 4 miejsce; FINA: 210; ;
Zuzanna S (2011)50 motylkowy0:41.020:43.20:02.18
Zuzanna S (2011) 3 miejsce; FINA: 211; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)200 klasyczny3:38.26debiut
Zuzanna S (2011) 1 miejsce; FINA: 258; ; Rekord klubu;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel