?>

Od Młodzika do Olimpijczyka Piąte eliminacje w sezonie 2020/2021 (basen 50m)

2021-05-22
Warszawa ul. Trojdena 2c
Link do listy startowej
Link do listy zgłoszonych

Antoni B (2011)
Antoni B (2011)50 dowolny0:41.890:42.850:00.96
Antoni B (2011) 26 miejsce; FINA: 124; ;
Antoni B (2011)50 klasyczny0:57.720:54.9400:02.78
Antoni B (2011) 15 miejsce; FINA: 90;
Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)100 dowolny1:01.591:01.3200:00.27
Aleksander K (2007) 12 miejsce; FINA: 441; Klasa: II/14;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:08.981:100:01.02
Aleksander K (2007) 2 miejsce; FINA: 424; Klasa: II/14;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)100 dowolny1:06.991:07.420:00.43
Alicja P (2007) 13 miejsce; FINA: 459; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:14.41:15.560:01.16
Alicja P (2007) 4 miejsce; FINA: 463; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Alicja P (2007)200 zmienny2:53.623:12.050:18.43
Alicja P (2007) 7 miejsce; FINA: 383; ; Rekord klubu;
Adam W (2009)
Adam W (2009)100 dowolny1:32.771:32.6100:00.16
Adam W (2009) 47 miejsce; FINA: 129;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:38.141:37.9900:00.15
Adam W (2009) 27 miejsce; FINA: 147;
Dorota R (2012)
Dorota R (2012)50 dowolny0:46.30:45.0200:01.28
Dorota R (2012) 18 miejsce; FINA: 133;
Dorota R (2012)50 grzbietowy0:50.720:50.2500:00.47
Dorota R (2012) 9 miejsce; FINA: 150;
Filip O (2009)
Filip O (2009)100 dowolny1:18.91:19.790:00.89
Filip O (2009) 38 miejsce; FINA: 210; ;
Filip O (2009)100 klasyczny1:43.561:44.40:00.84
Filip O (2009) 12 miejsce; FINA: 165; ;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 klasyczny1:27.071:26.3900:00.68
Filip P (2008) 13 miejsce; FINA: 278;
Filip P (2008)100 motylkowy1:22.091:20.700:01.39
Filip P (2008) 13 miejsce; FINA: 219;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)100 dowolny1:22.681:21.5100:01.17
Hubert U (2010) 28 miejsce; FINA: 182;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:25.261:2500:00.26
Hubert U (2010) 8 miejsce; FINA: 224;
Ismail M (2009)
Ismail M (2009)100 dowolny1:21.551:21.670:00.12
Ismail M (2009) 40 miejsce; FINA: 190; ;
Ismail M (2009)100 motylkowy1:39.87debiut
Ismail M (2009) 11 miejsce; FINA: 121; ; Rekord klubu;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)100 dowolny1:13.021:13.220:00.2
Josephine S (2009) 23 miejsce; FINA: 355; ;
Josephine S (2009)100 grzbietowy1:23.071:20.1800:02.89
Josephine S (2009) 15 miejsce; FINA: 332;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)100 dowolny1:16.721:20.190:03.47
Jakub W (2009) 27 miejsce; FINA: 228; ;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:35.011:39.190:04.18
Jakub W (2009) 26 miejsce; FINA: 162; ;
Jagoda W (2011)
Jagoda W (2011)50 dowolny0:46.410:48.120:01.71
Jagoda W (2011) 40 miejsce; FINA: 132;
Jagoda W (2011)50 grzbietowy0:55.990:53.7300:02.26
Jagoda W (2011) 34 miejsce; FINA: 111;
Kacper S (2007)
Kacper S (2007)100 dowolny1:19.911:28.050:08.14
Kacper S (2007) 46 miejsce; FINA: 202; ;
Kacper S (2007)100 grzbietowy1:37.14debiut
Kacper S (2007) 22 miejsce; FINA: 152; ;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)100 dowolny1:32.971:34.110:01.14
Łukasz S (2008) 56 miejsce; FINA: 128; ;
Łukasz S (2008)100 klasyczny1:42.831:44.230:01.4
Łukasz S (2008) 27 miejsce; FINA: 169; ;
Mikołaj C (2010)
Mikołaj C (2010)100 dowolny1:291:30.230:01.23
Mikołaj C (2010) 39 miejsce; FINA: 146; ;
Mikołaj C (2010)100 grzbietowy1:44.591:49.490:04.9
Mikołaj C (2010) 21 miejsce; FINA: 121; ;
Maja K (2007)
Maja K (2007)100 dowolny1:07.111:07.630:00.52
Maja K (2007) 15 miejsce; FINA: 457; ; Klasa: II/14;
Maja K (2007)100 grzbietowy1:21.71:22.050:00.35
Maja K (2007) 11 miejsce; FINA: 349; ;
Maksym M (2007)
Maksym M (2007)100 dowolny1:03.991:04.810:00.82
Maksym M (2007) 20 miejsce; FINA: 393; ;
Maksym M (2007)100 motylkowy1:18.17debiut
Maksym M (2007) 18 miejsce; FINA: 253; ;
Michalina S (2011)
Michalina S (2011)50 dowolny0:42.460:47.270:04.81
Michalina S (2011) 28 miejsce; FINA: 173; ;
Michalina S (2011)50 klasyczny0:51.480:56.360:04.88
Michalina S (2011) 11 miejsce; FINA: 186; ;
Michalina S (2011)50 grzbietowy0:54.31:01.980:07.68
Michalina S (2011) 33 miejsce; FINA: 122; ;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)100 dowolny1:19.811:18.4700:01.34
Natalia K (2008) 34 miejsce; FINA: 271;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:31.41:29.9600:01.44
Natalia K (2008) 25 miejsce; FINA: 249;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)100 dowolny1:10.541:10.930:00.39
Olaf L (2007) 39 miejsce; FINA: 294; ;
Olaf L (2007)100 klasyczny1:36.121:34.9300:01.19
Olaf L (2007) 15 miejsce; FINA: 207;
Stanisław S (2010)
Stanisław S (2010)100 dowolny1:22.361:23.480:01.12
Stanisław S (2010) 25 miejsce; FINA: 184; ;
Stanisław S (2010)100 klasyczny1:48.21:45.0400:03.16
Stanisław S (2010) 18 miejsce; FINA: 145;
Tomasz R (2010)
Tomasz R (2010)100 dowolny1:52.5debiut
Tomasz R (2010) 56 miejsce; FINA: 72; ;
Tomasz R (2010)100 grzbietowy2:01.07debiut
Tomasz R (2010) 30 miejsce; FINA: 78; ;
Wiktoria K (2011)
Wiktoria K (2011)50 dowolny0:38.680:38.6300:00.05
Wiktoria K (2011) 17 miejsce; FINA: 229;
Wiktoria K (2011)50 grzbietowy0:46.370:45.1700:01.2
Wiktoria K (2011) 16 miejsce; FINA: 196;
Wiktoria K (2011)50 motylkowy0:45.650:43.9300:01.72
Wiktoria K (2011) 7 miejsce; FINA: 153;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)50 dowolny0:37.910:37.6100:00.3
Zuzanna S (2011) 14 miejsce; FINA: 243;
Zuzanna S (2011)50 grzbietowy0:45.140:45.520:00.38
Zuzanna S (2011) 12 miejsce; FINA: 213; ; Rekord klubu;
Zuzanna S (2011)50 motylkowy0:43.20:43.380:00.18
Zuzanna S (2011) 5 miejsce; FINA: 180; ; Rekord klubu;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel