Konkurencja | Czas | Poprzedni | Zmiana | |
---|---|---|---|---|
Zuzanna S (2011) | ||||
25 dowolny | 0:26.63 | debiut | ||
8 miejsce; | ||||
25 klasyczny | 0:36.9 | debiut | ||
8 miejsce; | ||||
25 grzbietowy | 0:26.56 | debiut | ||
5 miejsce; | ||||
Nadia R (2009) | ||||
25 klasyczny | 0:23.84 | 0:27.28 | 0:03.44 | |
2 miejsce; | ||||
25 dowolny | 0:22.38 | 0:24.48 | 0:02.1 | |
14 miejsce; | ||||
25 grzbietowy | 0:24.86 | debiut | ||
16 miejsce; | ||||
Filip P (2008) | ||||
50 dowolny | 0:41.54 | debiut | ||
13 miejsce; FINA: 116; | ||||
50 grzbietowy | 0:48.86 | debiut | ||
9 miejsce; FINA: 94; | ||||
100 zmienny | 1:51.18 | debiut | ||
10 miejsce; FINA: 92; | ||||
Aleksander K (2007) | ||||
50 dowolny | 0:35.49 | 0:38.29 | 0:02.8 | |
6 miejsce; FINA: 186; | ||||
50 grzbietowy | 0:41.95 | 0:44.18 | 0:02.23 | |
5 miejsce; FINA: 148; | ||||
100 dowolny | 1:21.98 | 1:20.83 | 00:01.15 | |
44 miejsce; FINA: 164; | ||||
Alicja P (2007) | ||||
50 dowolny | 0:39.89 | debiut | ||
21 miejsce; FINA: 197; | ||||
50 grzbietowy | 0:48.54 | debiut | ||
21 miejsce; FINA: 147; | ||||
Maja K (2007) | ||||
100 zmienny | 1:30.38 | debiut | ||
6 miejsce; FINA: 246; | ||||
400 dowolny | 5:42.63 | debiut | ||
8 miejsce; FINA: 320; Rudolph: 5.9; | ||||
50 dowolny | 0:34.91 | 0:37.92 | 0:03.01 | |
6 miejsce; FINA: 295; Rudolph: 2.6; | ||||
800 dowolny | 11:50.83 | debiut | ||
5 miejsce; FINA: 306; Rudolph: 5.3; | ||||
Maksym M (2007) | ||||
400 dowolny | 5:49.4 | debiut | ||
16 miejsce; FINA: 224; Rudolph: 1.4; | ||||
50 dowolny | 0:37.04 | 0:42.79 | 0:05.75 | |
9 miejsce; FINA: 163; | ||||
50 klasyczny | 0:49.59 | 0:53.03 | 0:03.44 | |
11 miejsce; FINA: 132; | ||||
800 dowolny | 11:17.66 | debiut | ||
5 miejsce; FINA: 280; Rudolph: 8.2; Klasa: III/12; | ||||
Franciszek S (2006) | ||||
50 klasyczny | 0:43.5 | 0:47.22 | 0:03.72 | |
6 miejsce; FINA: 195; | ||||
50 dowolny | 0:35.17 | 0:42.2 | 0:07.03 | |
10 miejsce; FINA: 191; | ||||
Maria D (2006) | ||||
50 dowolny | 0:36.24 | debiut | ||
14 miejsce; FINA: 263; | ||||
50 grzbietowy | 0:41.25 | debiut | ||
6 miejsce; FINA: 240; | ||||
Wiktoria D (2006) | ||||
50 dowolny | 0:39.09 | 0:46.1 | 0:07.01 | |
21 miejsce; FINA: 210; | ||||
50 grzbietowy | 0:44.26 | 0:51.84 | 0:07.58 | |
8 miejsce; FINA: 195; | ||||
Jan S (2005) | ||||
100 klasyczny | 1:31.41 | 1:34.93 | 0:03.52 | |
8 miejsce; FINA: 225; Klasa: III/12; | ||||
400 dowolny | 5:39.35 | debiut | ||
13 miejsce; FINA: 244; | ||||
100 dowolny | 1:13.58 | 1:18.94 | 0:05.36 | |
26 miejsce; FINA: 227; Klasa: III/12; | ||||
Kajetan R (2005) | ||||
800 dowolny | 11:11.7 | debiut | ||
4 miejsce; FINA: 287; Rudolph: 2.3; Klasa: III/12; | ||||
200 klasyczny | 2:58.85 | debiut | ||
3 miejsce; FINA: 305; Rudolph: 2.4; Klasa: III/12; | ||||
100 klasyczny | 1:23.71 | 1:25.54 | 0:01.83 | |
3 miejsce; FINA: 293; Rudolph: 3; Klasa: III/13; | ||||
Bartłomiej S (2004) | ||||
400 dowolny | 5:06.64 | 6:04.57 | 0:57.93 | |
3 miejsce; FINA: 331; Klasa: III/12; | ||||
200 zmienny | 2:42.82 | 3:10.34 | 0:27.52 | |
7 miejsce; FINA: 305; Klasa: III/12; | ||||
100 dowolny | 1:02.97 | 1:05.14 | 0:02.17 | |
8 miejsce; FINA: 363; Rudolph: 2.7; Klasa: III/13; |
UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.
UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności
Daniel