Konkurencja | Czas | Poprzedni | Zmiana | |
---|---|---|---|---|
Franciszek Ż (2011) | ||||
50 dowolny | 0:49.21 | 0:55.36 | 0:06.15 | |
12 miejsce; FINA: 76; | ||||
50 klasyczny | 1:10.8 | 1:13.04 | 0:02.24 | |
11 miejsce; FINA: 49; | ||||
Szymon N (2011) | ||||
50 klasyczny | 1:01.72 | 1:04.8 | 0:03.08 | |
8 miejsce; FINA: 74; | ||||
50 dowolny | 0:41.99 | 0:43.79 | 0:01.8 | |
3 miejsce; FINA: 123; Rudolph: 1.1; | ||||
50 grzbietowy | 0:49.46 | 0:48.11 | 00:01.35 | |
7 miejsce; FINA: 114; Rudolph: 1.1; | ||||
Zuzanna S (2011) | ||||
50 dowolny | 0:42.09 | 0:42.85 | 0:00.76 | |
3 miejsce; FINA: 177; | ||||
100 dowolny | 1:35.44 | 1:46.69 | 0:11.25 | |
4 miejsce; FINA: 159; | ||||
50 klasyczny | 0:54.07 | 0:54.62 | 0:00.55 | |
2 miejsce; FINA: 160; Rudolph: 1.9; | ||||
Hubert U (2010) | ||||
50 grzbietowy | 0:41.55 | 0:47.85 | 0:06.3 | |
3 miejsce; FINA: 192; Rudolph: 1.8; | ||||
50 klasyczny | 0:52.64 | 1:01.31 | 0:08.67 | |
9 miejsce; FINA: 119; Rudolph: 1.1; | ||||
100 grzbietowy | 1:30.99 | 1:44.78 | 0:13.79 | |
4 miejsce; FINA: 185; Rudolph: 1.8; | ||||
50 dowolny | 0:39.2 | 0:45.95 | 0:06.75 | |
14 miejsce; FINA: 151; Rudolph: 1.2; | ||||
100 dowolny | 1:26.46 | 1:44.95 | 0:18.49 | |
8 miejsce; FINA: 159; Rudolph: 1.4; | ||||
Ismail M (2009) | ||||
200 dowolny | 3:23.15 | 3:18.58 | 00:04.57 | |
5 miejsce; FINA: 126; | ||||
50 klasyczny | 0:57.68 | 1:05.14 | 0:07.46 | |
13 miejsce; FINA: 91; | ||||
50 dowolny | 0:41.71 | 0:39.09 | 00:02.62 | |
22 miejsce; FINA: 125; | ||||
400 dowolny | 7:18.88 | debiut | ||
6 miejsce; FINA: 126; | ||||
100 klasyczny | 2:02.84 | debiut | ||
9 miejsce; FINA: 100; | ||||
50 motylkowy | 0:49.42 | debiut | ||
11 miejsce; FINA: 91; | ||||
Josephine S (2009) | ||||
50 dowolny | 0:40.19 | debiut | ||
24 miejsce; FINA: 204; | ||||
Jakub W (2009) | ||||
100 dowolny | 1:31.21 | debiut | ||
11 miejsce; FINA: 136; | ||||
50 dowolny | 0:38.88 | 0:41.4 | 0:02.52 | |
18 miejsce; FINA: 155; | ||||
50 klasyczny | 0:57 | 0:57.86 | 0:00.86 | |
12 miejsce; FINA: 94; | ||||
100 grzbietowy | 1:50.51 | debiut | ||
13 miejsce; FINA: 103; | ||||
Nadia R (2009) | ||||
100 grzbietowy | 1:36.05 | debiut | ||
9 miejsce; FINA: 220; Rudolph: 1.1; | ||||
100 klasyczny | 1:40.26 | 1:42.51 | 0:02.25 | |
4 miejsce; FINA: 261; Rudolph: 1.4; | ||||
200 klasyczny | 3:40.04 | 3:43.8 | 0:03.76 | |
5 miejsce; FINA: 252; Rudolph: 1.3; | ||||
Filip P (2008) | ||||
100 dowolny | 1:14.67 | 1:16.69 | 0:02.02 | |
9 miejsce; FINA: 247; Rudolph: 1.3; | ||||
200 zmienny | 3:05.32 | 3:15.95 | 0:10.63 | |
7 miejsce; FINA: 232; Rudolph: 1.2; | ||||
400 dowolny | 5:39.44 | 5:48.5 | 0:09.06 | |
5 miejsce; FINA: 272; Rudolph: 1.3; | ||||
50 klasyczny | 0:42.94 | 0:45.18 | 0:02.24 | |
7 miejsce; FINA: 220; Rudolph: 1.3; | ||||
Natalia K (2008) | ||||
100 grzbietowy | 1:39.38 | debiut | ||
23 miejsce; FINA: 198; | ||||
200 grzbietowy | 3:28.52 | debiut | ||
16 miejsce; FINA: 210; | ||||
50 grzbietowy | 0:46.49 | debiut | ||
26 miejsce; FINA: 195; | ||||
100 dowolny | 1:29.74 | debiut | ||
25 miejsce; FINA: 191; | ||||
200 dowolny | 3:16.44 | debiut | ||
15 miejsce; FINA: 190; | ||||
50 dowolny | 0:41.65 | 0:48.42 | 0:06.77 | |
35 miejsce; FINA: 183; | ||||
Nina S (2008) | ||||
100 motylkowy | 1:55.67 | debiut | ||
8 miejsce; FINA: 110; | ||||
Aleksander K (2007) | ||||
50 grzbietowy | 0:37.47 | 0:37.41 | 00:00.06 | |
9 miejsce; FINA: 262; Rudolph: 1.1; | ||||
200 dowolny | 2:35.85 | 2:33.73 | 00:02.12 | |
8 miejsce; FINA: 280; Rudolph: 1.2; | ||||
100 grzbietowy | 1:25.28 | 1:23.26 | 00:02.02 | |
16 miejsce; FINA: 224; | ||||
100 dowolny | 1:09.84 | 1:10.63 | 0:00.79 | |
20 miejsce; FINA: 303; Rudolph: 1.3; | ||||
50 motylkowy | 0:36.62 | 0:40.44 | 0:03.82 | |
15 miejsce; FINA: 224; | ||||
Alicja P (2007) | ||||
50 dowolny | 0:33.73 | 0:34.33 | 0:00.6 | |
24 miejsce; FINA: 345; Rudolph: 1.2; | ||||
100 dowolny | 1:12.9 | 1:15.43 | 0:02.53 | |
20 miejsce; FINA: 356; Rudolph: 1.2; | ||||
400 dowolny | 5:37.76 | 5:43.75 | 0:05.99 | |
9 miejsce; FINA: 343; Rudolph: 1.1; | ||||
100 grzbietowy | 1:23.5 | 1:28.39 | 0:04.89 | |
10 miejsce; FINA: 335; Rudolph: 1.1; | ||||
200 grzbietowy | 2:58.7 | 3:09.99 | 0:11.29 | |
9 miejsce; FINA: 334; Rudolph: 1.1; | ||||
Maja K (2007) | ||||
400 dowolny | 5:37.78 | 5:37.1 | 00:00.68 | |
10 miejsce; FINA: 343; Rudolph: 1.1; | ||||
200 grzbietowy | 2:58.5 | 3:04.5 | 0:06 | |
8 miejsce; FINA: 335; Rudolph: 1.1; | ||||
100 dowolny | 1:12.11 | 1:12.14 | 0:00.03 | |
17 miejsce; FINA: 368; Rudolph: 1.3; | ||||
200 zmienny | 3:05.13 | 3:03.82 | 00:01.31 | |
11 miejsce; FINA: 316; | ||||
Fabian F (2006) | ||||
100 dowolny | 1:06.16 | 1:14.69 | 0:08.53 | |
14 miejsce; FINA: 356; Rudolph: 1.3; | ||||
100 motylkowy | 1:14.92 | debiut | ||
8 miejsce; FINA: 294; Rudolph: 1; | ||||
100 klasyczny | 1:31.98 | 1:35.26 | 0:03.28 | |
16 miejsce; FINA: 239; | ||||
50 motylkowy | 0:31.61 | 0:32.61 | 0:01 | |
10 miejsce; FINA: 349; Rudolph: 1.4; | ||||
50 dowolny | 0:29.3 | 0:31.67 | 0:02.37 | |
9 miejsce; FINA: 363; Rudolph: 1.4; | ||||
Kajetan R (2005) | ||||
200 klasyczny | 2:56.18 | 2:55.78 | 00:00.4 | |
1 miejsce; FINA: 371; Rudolph: 1.2; | ||||
50 dowolny | 0:28.05 | 0:28.61 | 0:00.56 | |
3 miejsce; FINA: 414; Rudolph: 1.4; Klasa: II/14; | ||||
200 zmienny | 2:35.66 | debiut | ||
1 miejsce; FINA: 392; Rudolph: 1.3; | ||||
50 klasyczny | 0:35.64 | 0:35.53 | 00:00.11 | |
3 miejsce; FINA: 386; Rudolph: 1.4; Klasa: II/14; | ||||
100 klasyczny | 1:19.17 | 1:20.78 | 0:01.61 | |
2 miejsce; FINA: 375; Rudolph: 1.3; Klasa: II/14; | ||||
100 dowolny | 1:01.54 | 1:03.94 | 0:02.4 | |
1 miejsce; FINA: 442; Rudolph: 1.4; Klasa: II/14; | ||||
Aleksander M (2004) | ||||
200 motylkowy | 2:35.3 | debiut | ||
FINA: 370; Rudolph: 1.1; | ||||
50 klasyczny | 0:34.18 | debiut | ||
FINA: 437; Rudolph: 1.4; Klasa: II/15; | ||||
50 dowolny | 0:26.82 | debiut | ||
FINA: 473; Rudolph: 1.5; Klasa: II/15; | ||||
Filip K (2004) | ||||
100 motylkowy | 1:07.17 | debiut | ||
FINA: 400; Rudolph: 1.2; Klasa: II/14; | ||||
200 motylkowy | 2:32.9 | debiut | ||
FINA: 379; Rudolph: 1.1; | ||||
Vincent D (2002) | ||||
50 klasyczny | 0:33.83 | debiut | ||
FINA: 451; Rudolph: 1.3; Klasa: II/15; | ||||
100 dowolny | 0:59.1 | debiut | ||
FINA: 500; Rudolph: 1.3; Klasa: II/15; | ||||
200 motylkowy | 2:41.87 | debiut | ||
FINA: 320; | ||||
50 dowolny | 0:25.83 | debiut | ||
FINA: 530; Rudolph: 1.5; Klasa: II/17,18; |
UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.
UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności
Daniel