?>

Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu o puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka - Wodny Park

2019-11-29-2019-11-30
Warszawa

Franciszek Ż (2011)
Franciszek Ż (2011)50 klasyczny1:10.81:13.040:02.24
Franciszek Ż (2011) 11 miejsce; FINA: 49;
Franciszek Ż (2011)50 dowolny0:49.210:55.360:06.15
Franciszek Ż (2011) 12 miejsce; FINA: 76;
Szymon N (2011)
Szymon N (2011)50 klasyczny1:01.721:04.80:03.08
Szymon N (2011) 8 miejsce; FINA: 74;
Szymon N (2011)50 grzbietowy0:49.460:48.1100:01.35
Szymon N (2011) 7 miejsce; FINA: 114; Rudolph: 1.1;
Szymon N (2011)50 dowolny0:41.990:43.790:01.8
Szymon N (2011) 3 miejsce; FINA: 123; Rudolph: 1.1;
Zuzanna S (2011)
Zuzanna S (2011)50 klasyczny0:54.070:54.620:00.55
Zuzanna S (2011) 2 miejsce; FINA: 160; Rudolph: 1.9;
Zuzanna S (2011)50 dowolny0:42.090:42.850:00.76
Zuzanna S (2011) 3 miejsce; FINA: 177;
Zuzanna S (2011)100 dowolny1:35.441:46.690:11.25
Zuzanna S (2011) 4 miejsce; FINA: 159;
Hubert U (2010)
Hubert U (2010)100 dowolny1:26.461:44.950:18.49
Hubert U (2010) 8 miejsce; FINA: 159; Rudolph: 1.4;
Hubert U (2010)100 grzbietowy1:30.991:44.780:13.79
Hubert U (2010) 4 miejsce; FINA: 185; Rudolph: 1.8;
Hubert U (2010)50 grzbietowy0:41.550:47.850:06.3
Hubert U (2010) 3 miejsce; FINA: 192; Rudolph: 1.8;
Hubert U (2010)50 klasyczny0:52.641:01.310:08.67
Hubert U (2010) 9 miejsce; FINA: 119; Rudolph: 1.1;
Hubert U (2010)50 dowolny0:39.20:45.950:06.75
Hubert U (2010) 14 miejsce; FINA: 151; Rudolph: 1.2;
Ismail M (2009)
Ismail M (2009)100 klasyczny2:02.84debiut
Ismail M (2009) 9 miejsce; FINA: 100;
Ismail M (2009)400 dowolny7:18.88debiut
Ismail M (2009) 6 miejsce; FINA: 126;
Ismail M (2009)50 motylkowy0:49.42debiut
Ismail M (2009) 11 miejsce; FINA: 91;
Ismail M (2009)200 dowolny3:23.153:18.5800:04.57
Ismail M (2009) 5 miejsce; FINA: 126;
Ismail M (2009)50 dowolny0:41.710:39.0900:02.62
Ismail M (2009) 22 miejsce; FINA: 125;
Ismail M (2009)50 klasyczny0:57.681:05.140:07.46
Ismail M (2009) 13 miejsce; FINA: 91;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)50 dowolny0:40.19debiut
Josephine S (2009) 24 miejsce; FINA: 204;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)50 dowolny0:38.880:41.40:02.52
Jakub W (2009) 18 miejsce; FINA: 155;
Jakub W (2009)100 dowolny1:31.21debiut
Jakub W (2009) 11 miejsce; FINA: 136;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:50.51debiut
Jakub W (2009) 13 miejsce; FINA: 103;
Jakub W (2009)50 klasyczny0:570:57.860:00.86
Jakub W (2009) 12 miejsce; FINA: 94;
Nadia R (2009)
Nadia R (2009)200 klasyczny3:40.043:43.80:03.76
Nadia R (2009) 5 miejsce; FINA: 252; Rudolph: 1.3;
Nadia R (2009)100 grzbietowy1:36.05debiut
Nadia R (2009) 9 miejsce; FINA: 220; Rudolph: 1.1;
Nadia R (2009)100 klasyczny1:40.261:42.510:02.25
Nadia R (2009) 4 miejsce; FINA: 261; Rudolph: 1.4;
Filip P (2008)
Filip P (2008)200 zmienny3:05.323:15.950:10.63
Filip P (2008) 7 miejsce; FINA: 232; Rudolph: 1.2;
Filip P (2008)50 klasyczny0:42.940:45.180:02.24
Filip P (2008) 7 miejsce; FINA: 220; Rudolph: 1.3;
Filip P (2008)400 dowolny5:39.445:48.50:09.06
Filip P (2008) 5 miejsce; FINA: 272; Rudolph: 1.3;
Filip P (2008)100 dowolny1:14.671:16.690:02.02
Filip P (2008) 9 miejsce; FINA: 247; Rudolph: 1.3;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)50 grzbietowy0:46.49debiut
Natalia K (2008) 26 miejsce; FINA: 195;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:39.38debiut
Natalia K (2008) 23 miejsce; FINA: 198;
Natalia K (2008)50 dowolny0:41.650:48.420:06.77
Natalia K (2008) 35 miejsce; FINA: 183;
Natalia K (2008)200 dowolny3:16.44debiut
Natalia K (2008) 15 miejsce; FINA: 190;
Natalia K (2008)200 grzbietowy3:28.52debiut
Natalia K (2008) 16 miejsce; FINA: 210;
Natalia K (2008)100 dowolny1:29.74debiut
Natalia K (2008) 25 miejsce; FINA: 191;
Nina S (2008)
Nina S (2008)100 motylkowy1:55.67debiut
Nina S (2008) 8 miejsce; FINA: 110;
Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)100 dowolny1:09.841:10.630:00.79
Aleksander K (2007) 20 miejsce; FINA: 303; Rudolph: 1.3;
Aleksander K (2007)200 dowolny2:35.852:33.7300:02.12
Aleksander K (2007) 8 miejsce; FINA: 280; Rudolph: 1.2;
Aleksander K (2007)50 motylkowy0:36.620:40.440:03.82
Aleksander K (2007) 15 miejsce; FINA: 224;
Aleksander K (2007)50 grzbietowy0:37.470:37.4100:00.06
Aleksander K (2007) 9 miejsce; FINA: 262; Rudolph: 1.1;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:25.281:23.2600:02.02
Aleksander K (2007) 16 miejsce; FINA: 224;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)50 dowolny0:33.730:34.330:00.6
Alicja P (2007) 24 miejsce; FINA: 345; Rudolph: 1.2;
Alicja P (2007)200 grzbietowy2:58.73:09.990:11.29
Alicja P (2007) 9 miejsce; FINA: 334; Rudolph: 1.1;
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:23.51:28.390:04.89
Alicja P (2007) 10 miejsce; FINA: 335; Rudolph: 1.1;
Alicja P (2007)100 dowolny1:12.91:15.430:02.53
Alicja P (2007) 20 miejsce; FINA: 356; Rudolph: 1.2;
Alicja P (2007)400 dowolny5:37.765:43.750:05.99
Alicja P (2007) 9 miejsce; FINA: 343; Rudolph: 1.1;
Maja K (2007)
Maja K (2007)200 zmienny3:05.133:03.8200:01.31
Maja K (2007) 11 miejsce; FINA: 316;
Maja K (2007)200 grzbietowy2:58.53:04.50:06
Maja K (2007) 8 miejsce; FINA: 335; Rudolph: 1.1;
Maja K (2007)400 dowolny5:37.785:37.100:00.68
Maja K (2007) 10 miejsce; FINA: 343; Rudolph: 1.1;
Maja K (2007)100 dowolny1:12.111:12.140:00.03
Maja K (2007) 17 miejsce; FINA: 368; Rudolph: 1.3;
Fabian F (2006)
Fabian F (2006)100 klasyczny1:31.981:35.260:03.28
Fabian F (2006) 16 miejsce; FINA: 239;
Fabian F (2006)50 dowolny0:29.30:31.670:02.37
Fabian F (2006) 9 miejsce; FINA: 363; Rudolph: 1.7;
Fabian F (2006)100 motylkowy1:14.92debiut
Fabian F (2006) 8 miejsce; FINA: 294; Rudolph: 1.4;
Fabian F (2006)100 dowolny1:06.161:14.690:08.53
Fabian F (2006) 14 miejsce; FINA: 356; Rudolph: 1.6;
Fabian F (2006)50 motylkowy0:31.610:32.610:01
Fabian F (2006) 10 miejsce; FINA: 349; Rudolph: 1.7;
Kajetan R (2005)
Kajetan R (2005)50 klasyczny0:35.640:35.5300:00.11
Kajetan R (2005) 3 miejsce; FINA: 386; Rudolph: 1.4; Klasa: II/14;
Kajetan R (2005)200 klasyczny2:56.182:55.7800:00.4
Kajetan R (2005) 1 miejsce; FINA: 371; Rudolph: 1.2;
Kajetan R (2005)100 dowolny1:01.541:03.940:02.4
Kajetan R (2005) 1 miejsce; FINA: 442; Rudolph: 1.4; Klasa: II/14;
Kajetan R (2005)100 klasyczny1:19.171:20.780:01.61
Kajetan R (2005) 2 miejsce; FINA: 375; Rudolph: 1.3; Klasa: II/14;
Kajetan R (2005)200 zmienny2:35.66debiut
Kajetan R (2005) 1 miejsce; FINA: 392; Rudolph: 1.3;
Kajetan R (2005)50 dowolny0:28.050:28.610:00.56
Kajetan R (2005) 3 miejsce; FINA: 414; Rudolph: 1.4; Klasa: II/14;
Aleksander M (2004)
Aleksander M (2004)50 klasyczny0:34.18debiut
Aleksander M (2004) FINA: 437; Rudolph: 1.4; Klasa: II/15;
Aleksander M (2004)200 motylkowy2:35.3debiut
Aleksander M (2004) FINA: 370; Rudolph: 1.1;
Aleksander M (2004)50 dowolny0:26.82debiut
Aleksander M (2004) FINA: 473; Rudolph: 1.5; Klasa: II/15;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel