?>

Warszawska Olimpiada Młodzieży PŁYWANIE r.2007-2008

2020-10-13-2020-10-14
Warszawa ul. Lindego 20

Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)50 dowolny0:28.830:29.680:00.85
Aleksander K (2007) 19 miejsce; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Aleksander K (2007)50 grzbietowy0:32.370:37.350:04.98
Aleksander K (2007) 9 miejsce; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Aleksander K (2007)100 dowolny1:03.641:04.070:00.43
Aleksander K (2007) ; Klasa: III/13;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:11.691:15.730:04.04
Aleksander K (2007) 13 miejsce; ; Klasa: III/13;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)50 grzbietowy0:36.560:36.5500:00.01
Alicja P (2007) 16 miejsce; Klasa: III/13;
Alicja P (2007)400 dowolny5:18.685:21.340:02.66
Alicja P (2007) 10 miejsce; ; Klasa: III/12; Rekord klubu;
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:20.011:18.900:01.11
Alicja P (2007) 21 miejsce; Klasa: III/12;
Alicja P (2007)200 dowolny2:33.442:38.220:04.78
Alicja P (2007) 10 miejsce; ; Klasa: III/12;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 klasyczny1:25.41:32.860:07.46
Filip P (2008) 11 miejsce; ; Klasa: III/12; Rekord klubu;
Filip P (2008)100 zmienny1:19.221:18.5900:00.63
Filip P (2008) 26 miejsce; Klasa: III/12;
Filip P (2008)50 motylkowy0:34.90:38.780:03.88
Filip P (2008) 32 miejsce; ; Klasa: III/12;
Filip P (2008)200 zmienny2:48.572:53.380:04.81
Filip P (2008) 19 miejsce; ; Klasa: III/12;
Jakub S (2007)
Jakub S (2007)50 dowolny0:32.580:36.970:04.39
Jakub S (2007) 65 miejsce; ; Klasa: III/12;
Jakub S (2007)100 klasyczny1:35.741:42.840:07.1
Jakub S (2007) Dyskwalifikacja;
Jakub S (2007)100 dowolny1:15.381:23.90:08.52
Jakub S (2007) 53 miejsce; ;
Jakub S (2007)50 klasyczny0:42.810:46.210:03.4
Jakub S (2007) 34 miejsce; ; Klasa: III/12;
Kacper M (2008)
Kacper M (2008)100 dowolny1:52debiut
Kacper M (2008) 87 miejsce; ;
Kacper M (2008)50 klasyczny0:56.31debiut
Kacper M (2008) 52 miejsce; ;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)100 dowolny1:44.461:42.6500:01.81
Łukasz S (2008) 86 miejsce; FINA: 79;
Łukasz S (2008)50 klasyczny0:48.580:54.610:06.03
Łukasz S (2008) 49 miejsce; FINA: 140; ;
Maja K (2007)
Maja K (2007)50 dowolny0:31.760:32.340:00.58
Maja K (2007) 23 miejsce; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Maja K (2007)100 dowolny1:09.91:08.7600:01.14
Maja K (2007) 23 miejsce; Klasa: III/12;
Maksym M (2007)
Maksym M (2007)100 klasyczny1:33.781:39.250:05.47
Maksym M (2007) 30 miejsce; ; Klasa: III/12;
Maksym M (2007)400 dowolny5:24.595:49.40:24.81
Maksym M (2007) 14 miejsce; ; Klasa: III/12;
Maksym M (2007)50 klasyczny0:44.050:45.150:01.1
Maksym M (2007) 188 miejsce; ;
Maksym M (2007)200 dowolny2:30.49debiut
Maksym M (2007) 15 miejsce; ; Klasa: III/12;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)50 dowolny0:39.340:40.780:01.44
Natalia K (2008) 63 miejsce; ;
Natalia K (2008)50 grzbietowy0:44.650:45.170:00.52
Natalia K (2008) 37 miejsce; ;
Natalia K (2008)100 dowolny1:25.911:27.040:01.13
Natalia K (2008) 59 miejsce; ;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:35.051:35.280:00.23
Natalia K (2008) 40 miejsce; ;
Nina S (2008)
Nina S (2008)100 motylkowy1:44.081:51.170:07.09
Nina S (2008) ;
Nina S (2008)100 zmienny1:39.17debiut
Nina S (2008) 38 miejsce; ;
Nina S (2008)50 klasyczny0:53.29debiut
Nina S (2008) 39 miejsce; ;
Nina S (2008)50 motylkowy0:43.060:46.760:03.7
Nina S (2008) 32 miejsce; ;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)100 klasyczny1:31.751:38.750:07
Olaf L (2007) 27 miejsce; ; Klasa: III/12;
Olaf L (2007)400 dowolny5:48.55debiut
Olaf L (2007) 16 miejsce; ;
Olaf L (2007)50 klasyczny0:41.770:46.410:04.64
Olaf L (2007) 28 miejsce; ; Klasa: III/12;
Olaf L (2007)200 dowolny2:42.75debiut
Olaf L (2007) 20 miejsce; ;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel