Konkurencja | Czas | Poprzedni | Zmiana | |
---|---|---|---|---|
Adam W (2009) | ||||
50 dowolny | 0:42.64 | debiut | ||
93 miejsce; FINA: 106; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 0:50.75 | debiut | ||
69 miejsce; FINA: 83; RŻ; | ||||
100 dowolny | 1:40.48 | debiut | ||
70 miejsce; FINA: 89; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 0:57.57 | debiut | ||
49 miejsce; FINA: 84; RŻ; | ||||
Damian T (2010) | ||||
50 grzbietowy | 1:03.41 | debiut | ||
41 miejsce; FINA: 43; RŻ; | ||||
Filip O (2009) | ||||
50 dowolny | 0:40.47 | 0:42.6 | 0:02.13 | |
66 miejsce; FINA: 125; RŻ; | ||||
100 klasyczny | 1:50.64 | ost.1:48.33 rż 1:47.15 | 00:02.31 00:03.49 | |
31 miejsce; FINA: 126; | ||||
100 dowolny | 1:33.37 | ost.1:30.29 rż 1:30.24 | 00:03.08 00:03.13 | |
56 miejsce; FINA: 111; | ||||
50 klasyczny | 0:52.38 | 0:50.08 | 00:02.3 | |
33 miejsce; FINA: 112; | ||||
Hubert U (2010) | ||||
50 grzbietowy | 0:38.87 | 0:37.55 | 00:01.32 | |
11 miejsce; FINA: 186; | ||||
50 motylkowy | 0:41.37 | 0:41.7 | 0:00.33 | |
18 miejsce; FINA: 145; RŻ; Rekord klubu; | ||||
100 grzbietowy | 1:25.83 | debiut | ||
8 miejsce; FINA: 184; RŻ; | ||||
100 zmienny | 1:29.62 | debiut | ||
20 miejsce; FINA: 176; RŻ; Rekord klubu; | ||||
Ismail M (2009) | ||||
50 dowolny | 0:36.25 | ost.0:39.24 rż 0:37.78 | 0:02.99 0:01.53 | |
29 miejsce; FINA: 174; RŻ; | ||||
200 dowolny | 3:05.02 | 3:17.91 | 0:12.89 | |
23 miejsce; FINA: 154; RŻ; | ||||
100 dowolny | 1:21.49 | ost.1:24.33 rż 1:23.11 | 0:02.84 0:01.62 | |
31 miejsce; FINA: 167; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 0:52.79 | ost.0:54.91 rż 0:54.49 | 0:02.12 0:01.7 | |
35 miejsce; FINA: 109; RŻ; | ||||
Josephine S (2009) | ||||
50 dowolny | 0:35.95 | debiut | ||
32 miejsce; FINA: 259; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 0:44.02 | debiut | ||
21 miejsce; FINA: 198; RŻ; | ||||
100 dowolny | 1:23.9 | debiut | ||
22 miejsce; FINA: 214; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 0:50.46 | debiut | ||
24 miejsce; FINA: 181; RŻ; | ||||
Jakub W (2009) | ||||
50 dowolny | 0:37.75 | ost.0:40.7 rż 0:40.53 | 0:02.95 0:02.78 | |
42 miejsce; FINA: 154; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 0:46.26 | 0:48.6 | 0:02.34 | |
44 miejsce; FINA: 110; RŻ; | ||||
100 dowolny | 1:22.03 | ost.1:27.62 rż 1:27.61 | 0:05.59 0:05.58 | |
32 miejsce; FINA: 164; RŻ; | ||||
100 grzbietowy | 1:40.92 | ost.1:47.37 rż 1:44.15 | 0:06.45 0:03.23 | |
34 miejsce; FINA: 113; RŻ; | ||||
Magda W (2009) | ||||
50 dowolny | 0:47.54 | debiut | ||
99 miejsce; FINA: 112; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 1:05.67 | debiut | ||
65 miejsce; FINA: 59; RŻ; | ||||
100 dowolny | 2:06.14 | debiut | ||
57 miejsce; FINA: 63; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 1:16.73 | debiut | ||
55 miejsce; FINA: 51; RŻ; | ||||
Rapolas G (2009) | ||||
100 dowolny | 1:46.7 | debiut | ||
RŻ; | ||||
Stanisław S (2010) | ||||
50 dowolny | 0:43.63 | debiut | ||
100 miejsce; FINA: 99; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 0:59.19 | debiut | ||
95 miejsce; FINA: 52; RŻ; | ||||
Tomasz R (2010) | ||||
50 dowolny | 0:49.38 | 0:54.81 | 0:05.43 | |
126 miejsce; FINA: 68; RŻ; | ||||
50 grzbietowy | 0:52.8 | 0:58.01 | 0:05.21 | |
74 miejsce; FINA: 74; RŻ; | ||||
100 dowolny | 1:50.09 | debiut | ||
84 miejsce; FINA: 68; RŻ; | ||||
50 klasyczny | 1:07.85 | debiut | ||
60 miejsce; FINA: 51; RŻ; |
UKS Swim Team Wilanów prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży, uczestniczy we współzawodnictwie sportowym - współfinansowane przez m.st. Warszawa oraz Dzielnicę Wilanów. Klub wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki - Program Klub.
UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności
Daniel