?>

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 -13 lat – I runda

2021-03-30-2021-03-31
Warszawa ul. Lindego 20
Link do listy zgłoszonych

Adam W (2009)
Adam W (2009)100 klasyczny2:03.2debiut
Adam W (2009) 19 miejsce; FINA: 91; ;
Adam W (2009)200 grzbietowy3:37.013:39.560:02.55
Adam W (2009) 25 miejsce; FINA: 115; ;
Adam W (2009)100 dowolny1:32.351:35.40:03.05
Adam W (2009) 37 miejsce; FINA: 115;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:42.261:40.2300:02.03
Adam W (2009) 26 miejsce; FINA: 109;
Filip O (2009)
Filip O (2009)100 klasyczny1:44.471:43.4400:01.03
Filip O (2009) 16 miejsce; FINA: 150;
Filip O (2009)400 dowolny6:03.39debiut
Filip O (2009) 20 miejsce; FINA: 199; ;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 motylkowy1:18.71:15.8300:02.87
Filip P (2008) 12 miejsce; FINA: 228; Klasa: III/12;
Filip P (2008)100 klasyczny1:24.841:22.9400:01.9
Filip P (2008) 14 miejsce; FINA: 281; Klasa: III/12;
Filip P (2008)200 klasyczny3:01.042:58.8900:02.15
Filip P (2008) 10 miejsce; FINA: 292; Klasa: III/12;
Filip P (2008)200 zmienny2:46.592:43.9300:02.66
Filip P (2008) 15 miejsce; FINA: 284; Klasa: III/12;
Ismail M (2009)
Ismail M (2009)100 motylkowy1:35.881:40.510:04.63
Ismail M (2009) 17 miejsce; FINA: 126; ;
Ismail M (2009)400 dowolny6:36.31debiut
Ismail M (2009) 24 miejsce; FINA: 153; ;
Ismail M (2009)100 dowolny1:20.071:19.4300:00.64
Ismail M (2009) 29 miejsce; FINA: 176;
Ismail M (2009)200 klasyczny4:01.734:10.110:08.38
Ismail M (2009) Dyskwalifikacja;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)200 grzbietowy2:57.793:04.350:06.56
Josephine S (2009) 5 miejsce; FINA: 301; ; Klasa: III/12;
Josephine S (2009)400 dowolny5:54.57debiut
Josephine S (2009) 12 miejsce; FINA: 287; ;
Josephine S (2009)100 dowolny1:15.61:14.7800:00.82
Josephine S (2009) 12 miejsce; FINA: 293; Klasa: III/12;
Josephine S (2009)100 grzbietowy1:21.331:22.180:00.85
Josephine S (2009) 3 miejsce; FINA: 307; ; Klasa: III/12; Rekord klubu;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)200 grzbietowy3:39.47debiut
Jakub W (2009) 28 miejsce; FINA: 99; ;
Jakub W (2009)400 dowolny6:17.35debiut
Jakub W (2009) 21 miejsce; FINA: 177; ;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:35.181:39.50:04.32
Jakub W (2009) Dyskwalifikacja;
Jakub W (2009)200 zmienny3:23.7debiut
Jakub W (2009) Dyskwalifikacja;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)100 klasyczny1:38.191:37.7100:00.48
Łukasz S (2008) 25 miejsce; FINA: 181;
Łukasz S (2008)400 dowolny7:43.54debiut
Łukasz S (2008) 31 miejsce; FINA: 96; ;
Łukasz S (2008)100 dowolny1:28.311:31.420:03.11
Łukasz S (2008) 40 miejsce; FINA: 131; ;
Łukasz S (2008)200 klasyczny3:33.59debiut
Łukasz S (2008) 17 miejsce; FINA: 178; ;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)200 grzbietowy2:59.13:04.010:04.91
Natalia K (2008) 15 miejsce; FINA: 295; ; Klasa: III/12;
Natalia K (2008)400 dowolny5:57.35debiut
Natalia K (2008) 20 miejsce; FINA: 280; ;
Natalia K (2008)100 dowolny1:18.351:20.230:01.88
Natalia K (2008) 26 miejsce; FINA: 263; ;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:28.591:26.9900:01.6
Natalia K (2008) 16 miejsce; FINA: 237;
Przemysław O (2008)
Przemysław O (2008)200 grzbietowy4:00debiut
Przemysław O (2008) Dyskwalifikacja;
Przemysław O (2008)400 dowolny7:30.03debiut
Przemysław O (2008) 30 miejsce; FINA: 104; ;
Przemysław O (2008)100 dowolny1:25.871:51.650:25.78
Przemysław O (2008) 39 miejsce; FINA: 143; ;
Przemysław O (2008)100 grzbietowy1:39.772:06.160:26.39
Przemysław O (2008) 21 miejsce; FINA: 117; ;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel