?>

Warszawska Olimpiada Młodzieży 2003-2005 i 2006-2007

2021-05-11-2021-05-12
Warszawa ul. Łabiszyńska 20
Link do listy startowej
Link do listy zgłoszonych

Aleksander K (2007)
Aleksander K (2007)50 dowolny0:27.260:27.40:00.14
Aleksander K (2007) 13 miejsce; FINA: 409; ; Klasa: II/14;
Aleksander K (2007)100 grzbietowy1:06.381:06.820:00.44
Aleksander K (2007) 8 miejsce; FINA: 399; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Aleksander M (2004)
Aleksander M (2004)50 dowolny0:27.040:26.5200:00.52
Aleksander M (2004) 33 miejsce; FINA: 419; ; Klasa: II/15;
Alicja P (2007)
Alicja P (2007)100 grzbietowy1:12.861:16.470:03.61
Alicja P (2007) 11 miejsce; FINA: 427; ; Klasa: II/14; Rekord klubu;
Alicja P (2007)800 dowolny10:20.39debiut
Alicja P (2007) 5 miejsce; FINA: 461; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Alicja P (2007)200 grzbietowy2:38.882:44.10:05.22
Alicja P (2007) 7 miejsce; FINA: 422; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Alicja P (2007)400 dowolny5:05.885:18.680:12.8
Alicja P (2007) 15 miejsce; FINA: 447; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Justyna H (2006)
Justyna H (2006)50 dowolny0:36.79debiut
Justyna H (2006) 59 miejsce; FINA: 242; ;
Jakub S (2007)
Jakub S (2007)50 dowolny0:30.820:33.370:02.55
Jakub S (2007) 55 miejsce; FINA: 283; ; Klasa: III/12;
Kacper S (2007)
Kacper S (2007)100 grzbietowy1:34.17debiut
Kacper S (2007) Dyskwalifikacja;
Kacper S (2007)100 dowolny1:20.331:25.40:05.07
Kacper S (2007) 73 miejsce; FINA: 175; ;
Kacper S (2007)50 grzbietowy0:46.64debiut
Kacper S (2007) 37 miejsce; FINA: 108; ;
Maksymilian C (2007)
Maksymilian C (2007)50 dowolny0:34.85debiut
Maksymilian C (2007) 66 miejsce; FINA: 195; ;
Maksymilian C (2007)100 grzbietowy1:36.88debiut
Maksymilian C (2007) 31 miejsce; FINA: 128; ;
Maksymilian C (2007)100 dowolny1:18.76debiut
Maksymilian C (2007) 73 miejsce; FINA: 185; ;
Maksymilian C (2007)50 grzbietowy0:44.95debiut
Maksymilian C (2007) 36 miejsce; FINA: 120; ;
Maja K (2007)
Maja K (2007)50 dowolny0:31.010:31.120:00.11
Maja K (2007) 39 miejsce; FINA: 404; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Maja K (2007)200 zmienny2:48.32:50.170:01.87
Maja K (2007) 14 miejsce; FINA: 379; ; Klasa: III/13; Rekord klubu;
Maja K (2007)100 dowolny1:06.671:06.5700:00.1
Maja K (2007) 31 miejsce; FINA: 428; Klasa: III/13;
Maja K (2007)400 dowolny5:14.265:23.880:09.62
Maja K (2007) 18 miejsce; FINA: 412; ; Klasa: III/12;
Mikaela Z (2006)
Mikaela Z (2006)50 dowolny0:41.51debiut
Mikaela Z (2006) 62 miejsce; FINA: 168; ;
Mikaela Z (2006)50 klasyczny0:57.23debiut
Mikaela Z (2006) 22 miejsce; FINA: 124; ;
Olaf L (2007)
Olaf L (2007)50 klasyczny0:42.130:41.7700:00.36
Olaf L (2007) 30 miejsce; FINA: 215; Klasa: III/12;
Olaf L (2007)200 klasyczny3:20.343:46.60:26.26
Olaf L (2007) 12 miejsce; FINA: 215; ; Klasa: III/12;
Olaf L (2007)100 klasyczny1:33.821:33.3600:00.46
Olaf L (2007) Dyskwalifikacja;
Olaf L (2007)400 dowolny5:22.345:48.550:26.21
Olaf L (2007) 20 miejsce; FINA: 285; ; Klasa: III/12;
Pola C (2004)
Pola C (2004)200 dowolny2:35.21debiut
Pola C (2004) 14 miejsce; FINA: 360; ; Klasa: III/12;
Pola C (2004)800 dowolny11:24.7debiut
Pola C (2004) 9 miejsce; FINA: 343; ; Klasa: III/12;
Pola C (2004)100 dowolny1:07.79debiut
Pola C (2004) 28 miejsce; FINA: 407; ; Klasa: III/13;
Pola C (2004)400 dowolny5:26.97debiut
Pola C (2004) 11 miejsce; FINA: 366; ; Klasa: III/12;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel