?>

Warszawska Olimpiada Młodzieży 2008-2009

2021-05-25-2021-05-26
Link do listy startowej
Link do listy zgłoszonych

Adam W (2009)
Adam W (2009)50 dowolny0:38.570:39.580:01.01
Adam W (2009) 115 miejsce; FINA: 144; ;
Adam W (2009)50 grzbietowy0:45.230:43.9500:01.28
Adam W (2009) 57 miejsce; FINA: 118;
Adam W (2009)100 dowolny1:32.151:32.350:00.2
Adam W (2009) 116 miejsce; FINA: 115; ;
Adam W (2009)100 grzbietowy1:38.161:42.260:04.1
Adam W (2009) 54 miejsce; FINA: 123; ;
Filip O (2009)
Filip O (2009)100 klasyczny1:40.471:44.470:04
Filip O (2009) 32 miejsce; FINA: 169; ;
Filip O (2009)100 zmienny1:30.62debiut
Filip O (2009) 36 miejsce; FINA: 170; ;
Filip O (2009)50 klasyczny0:46.840:47.240:00.4
Filip O (2009) 34 miejsce; FINA: 156; ;
Filip O (2009)200 dowolny2:51.723:27.110:35.39
Filip O (2009) 22 miejsce; FINA: 193; ;
Filip P (2008)
Filip P (2008)100 motylkowy1:15.481:18.70:03.22
Filip P (2008) 10 miejsce; FINA: 258; ; Klasa: III/12;
Filip P (2008)100 zmienny1:16.651:17.340:00.69
Filip P (2008) 17 miejsce; FINA: 281; ; Klasa: III/12;
Filip P (2008)50 klasyczny0:37.70:37.3600:00.34
Filip P (2008) 10 miejsce; FINA: 300; Klasa: III/13;
Filip P (2008)200 dowolny2:23.62:24.980:01.38
Filip P (2008) 14 miejsce; FINA: 331; ; Klasa: III/13;
Hanna A (2008)
Hanna A (2008)50 dowolnydebiut
Hanna A (2008)
Hanna A (2008)50 grzbietowydebiut
Hanna A (2008)
Ismail M (2009)
Ismail M (2009)50 dowolny0:35.910:36.360:00.45
Ismail M (2009) 90 miejsce; FINA: 179; ;
Ismail M (2009)100 motylkowy1:33.961:35.880:01.92
Ismail M (2009) 26 miejsce; FINA: 133; ;
Ismail M (2009)100 dowolny1:19.951:20.070:00.12
Ismail M (2009) 80 miejsce; FINA: 177;
Ismail M (2009)50 motylkowy0:40.480:42.720:02.24
Ismail M (2009) 47 miejsce; FINA: 155; ;
Josephine S (2009)
Josephine S (2009)50 grzbietowy0:36.480:37.260:00.78
Josephine S (2009) 20 miejsce; FINA: 348; ; Klasa: III/13;
Josephine S (2009)100 zmienny1:23.291:21.4200:01.87
Josephine S (2009) 21 miejsce; FINA: 312; Klasa: III/12;
Josephine S (2009)100 grzbietowy1:19.811:21.330:01.52
Josephine S (2009) 16 miejsce; FINA: 325; ; Klasa: III/13;
Josephine S (2009)200 dowolny2:40.53debiut
Josephine S (2009) 18 miejsce; FINA: 325; ; Klasa: III/12;
Jakub W (2009)
Jakub W (2009)50 dowolny0:34.050:37.010:02.96
Jakub W (2009) 70 miejsce; FINA: 210; ;
Jakub W (2009)50 grzbietowy0:42.720:44.410:01.69
Jakub W (2009) 45 miejsce; FINA: 140; ;
Jakub W (2009)100 dowolny1:15.031:17.710:02.68
Jakub W (2009) 64 miejsce; FINA: 214; ;
Jakub W (2009)100 grzbietowy1:30.131:35.180:05.05
Jakub W (2009) 44 miejsce; FINA: 159; ;
Łukasz S (2008)
Łukasz S (2008)50 dowolny0:37.890:53.780:15.89
Łukasz S (2008) 115 miejsce; FINA: 152; ;
Łukasz S (2008)100 klasyczny1:37.221:38.190:00.97
Łukasz S (2008) 25 miejsce; FINA: 187; ;
Łukasz S (2008)100 dowolny1:32.831:28.3100:04.52
Łukasz S (2008) 118 miejsce; FINA: 113;
Łukasz S (2008)50 klasyczny0:430:48.580:05.58
Łukasz S (2008) 18 miejsce; FINA: 202; ; Klasa: III/12;
Natalia K (2008)
Natalia K (2008)50 grzbietowy0:41.710:43.040:01.33
Natalia K (2008) 36 miejsce; FINA: 233; ;
Natalia K (2008)400 dowolny5:53.295:57.350:04.06
Natalia K (2008) 16 miejsce; FINA: 290; ;
Natalia K (2008)100 grzbietowy1:27.741:28.590:00.85
Natalia K (2008) 26 miejsce; FINA: 244;
Natalia K (2008)200 dowolny2:45.512:50.780:05.27
Natalia K (2008) 20 miejsce; FINA: 297; ;
Rapolas G (2009)
Rapolas G (2009)50 dowolnydebiut
Rapolas G (2009)
Rapolas G (2009)50 grzbietowydebiut
Rapolas G (2009)
Rapolas G (2009)100 dowolny1:33.85debiut
Rapolas G (2009) 119 miejsce; FINA: 109; ;
Rapolas G (2009)100 grzbietowy1:52.81debiut
Rapolas G (2009) 65 miejsce; FINA: 81; ;
logo

UKS Swim Team Wilanów 2020 Polityka prywatności

Daniel